Sennik: szkoła

Tagi: sennik sny

Co oznacza sen o powrocie do szkolnej ławki?

szkola.jpg

Śni Ci się, że znowu siedzisz w szkolnej ławce, lub że nie możesz rozwiązać zadania domowego? Wbrew pozorom, szkoła w wielu z nas wywołuje głębokie emocje- to własnie tutaj spotkaliśmy pierwszych przyjaciół, a także zetknęliśmy się z pierwszymi wyzwaniami. Często to właśnie od tego miejsca zależała nasza przyszłość. Jednak to także w tym miejscu spotykamy się po raz pierwszy z pewnymi ograniczeniami i dyscypliną- dla niektórych może to być nieco traumatyczne. Dlatego w snach szkoła pojawia się zazwyczaj w trudnym momencie naszego życia. Jeśli jednak Twoje senne marzenia bardzo często dotyczą czasów dzieciństwa, być może wtedy wydarzyło się coś bardzo bolesnego, z czym jeszcze się nie uporałaś?


Szkoła pojawia się we śnie także wtedy, gdy przeżywamy jakieś istotne, życiowe doświadczenie. Wydarzenie, z którego wynosimy naukę. Jeśli śni Ci się droga do szkoły, prawdopodobnie potrzebujesz pewnej odmiany w życiu. Sen o ukończeniu szkoły zapowiada nagłe, ale jedynie przejściowe powodzenie. Jeśli we śnie dopiero zapisujesz się do szkoły, najwyraźniej chcesz uzupełnić swoje braki w życiu zawodowym. Być może powinnaś udać się na ciekawy kurs lub rozpocząć nowe studia? Pamiętaj, że nigdy nie jest za późno na zdobywanie wiedzy! 


Spokojną i przyjemną starość zwiastuje obraz dawnej szkoły w snach. Jeżeli po prostu spacerujesz w jej okolicy, oznacza to, że nie musisz obawiać się przyszłości. Kiedy śni Ci się, że siedzisz w jednej ławce z dawną przyjaciółką, powinnaś jak najszybciej odświeżyć Waszą relację. Zastanów się, czy nie brakuje Ci dawnych znajomych.

Zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Czwartek 20.10.2016 (aktualizacja: 2016-10-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×