Sennik: Zdrada

Tagi: sny sennik

Co oznacza pojawiający się w snach motyw zdrady? Czy zwiastuje kłopoty?

sennikzdrada.jpg

Wersji snu, w których głównym motywem jest zdrada, jest wiele. Jeżeli przyśniło Ci się, że Twój partner Cię zdradza, to wcale nie musi oznaczać nic złego, wręcz przeciwnie! Dzieje się tak zazwyczaj, gdy Twój związek staje się ustabilizowany i nie musisz się już martwić o Waszą przyszłość. Być może macie dla siebie coraz mniej czasu i czujesz się nieco zapomniana przez ukochanego. Może obawiasz się, że mogłabyś stracić partnera? Zastanów się zatem, co możesz zrobić, aby było Wam razem jeszcze lepiej. Warto uważać, jeśli w Twoim śnie partner zdradził Cię z bliską Ci osobą- możliwe, że otaczasz się ludźmi, którzy nie są do końca szczerzy...


Jeśli to Ty zdradzasz partnera we śnie, oznacza to, że spotkają Cię poważne problemy. Jeśli zdrady dopuszczasz się z nieznajomym, w Twoim życiu prawdopodobnie pojawi się ktoś nowy- wcale nie musi to być nowy obiekt pożądania. Jeśli zdradzasz partnera ze starszą osobą, najwyraźniej brak Ci poczucia bezpieczeństwa w związku. Natomiast zdrada z młodszym partnerem to znak, że w Twoim związku brakuje nowych doznań!


Według Freuda każdy sen o zdradzie (niezależnie od tego czy zdradzasz, czy jesteś zdradzana) oznacza, że podświadomie poszukujesz emocji poza związkiem. Mimo że nie zdajesz sobie z tego sprawy, prawdopodobnie w Twoim związku właśnie skończył się jakiś etap.

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Piątek 14.10.2016 (aktualizacja: 2016-10-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×