Sennik: Zwierzęta

Tagi: sennik sny

W Twoich snach pojawiają się zwierzęta? Zobacz, co to znaczy!

senozwierz.jpg

Jeśli często śnią Ci się zwierzęta, powinnaś wziąć pod uwagę, jakie są Twoje uczucia wobec nich w rzeczywistości. Nie zawsze warto traktować sny symbolicznie- jeśli śni Ci się Twój pies, prawdopodobnie po prostu jest Ci bliski. Musisz jednak zastanowić się, w jakim dokładnie kontekście pojawił się Twój pupil. Jeżeli we śnie występuje obcy pies, prawdopodobnie jest to ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem. Jeśli pies miał czarną sierść, oznacza to śmierć. Pamiętaj także o swoich fobiach. Boisz się pająków? Możliwe, że od czasu do czasu zobaczysz je we śnie. Jest to związane zazwyczaj ze stresem, jaki aktualnie przeżywasz. 


Podobnie jak pies, symbolem zbliżającego się niebezpieczeństwa, jest również kot. Już w wierzeniach egipskich występował jako motyw śmierci. Jeśli kot pojawia się w Twoich snach częściej, powinnaś zwrócić uwagę na to, czy Twoi przyjaciele na pewno są wobec Ciebie szczerzy. Kruk we śnie symbolizuje złe wiadomości- w Twoim życiu niebawem wydarzy się coś nieprzyjemnego... Najgorszy sen, w którym pojawiają się zwierzęta, to sen o robactwie i gryzoniach- motyw ten oznacza zazwyczaj niechcianą ciążę lub komplikacje zdrowotne.


Jesteś pełna ambicji i planów na przyszłość? Możliwe, że w Twoim śnie pojawi się orzeł, symbolizujący realizację planów. Uważaj! Orzeł to swoiste ostrzeżenie przed zbyt łatwym spełnieniem największych marzeń. Jeżeli śni Ci się wąż, powinnaś zastanowić się nad swoją relacją z partnerem- prawdopodobnie któreś z Was przestało czuć to, co wcześniej. Zadbaj o swój związek, zanim będzie za późno!


Oczywiście motywów zwierzęcych w snach jest dużo więcej- nie sposób opisać wszystkie. Są to zazwyczaj znane symbole, jednak zanim zaczniesz je interpretować, pamiętaj, że sen o konkretnym zwierzęciu może wskazywać Ci drogę do zmiany pewnej części Twojej osobowości lub wskazywać na problem, któremu powinnaś poświęcić nieco więcej uwagi.

Zdjęcie:iStock 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Środa 19.10.2016 (aktualizacja: 2016-10-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×