Skok w bok...

Stało się – zdradziłaś swojego partnera. Nie znaczy to, że musisz spisywać ten związek na straty. Powinnaś jednak odpowiedzieć sobie na dwa pytania: czemu pozwoliłaś sobie na tę "chwilę zapomnienia" oraz: ile właściwie znaczy dla mnie mój obecny związek?

Skok w bok...

Gdyby ktoś zapytał Joannę, dlaczego zdradziła swojego partnera, miałaby poważny problem z odpowiedzią. Michał, jak mówi, był ideałem. A jednak stało się "TO". Była wtedy z koleżankami na wakacjach we Włoszech. W klubie w Mediolanie zaczepił ją nieco młodszy od niej przystojny Włoch. Całą noc tańczyli, śmiali się, popijali drinki. Nad ranem wylądowali w jej pokoju hotelowym. – Dopiero gdy się obudziłam, zdałam sobie sprawę z tego, że zrobiłam coś, czego Michałowi nigdy bym nie wybaczyła. A gdyby to samo zrobiła moja koleżanka, uznałabym ją za puszczalską – mówi Joanna. Po pierwszym szoku przyszło otrzeźwienie. Tłumaczyła sobie: wrócę do domu, zapomnę o wszystkim i dalej będę żyć szczęśliwie z Michałem.

Tekst: Karolina Wasielewska
Więcej w sierpniowym wydaniu magazynu Shape!


Dodał(a): Karolina Czaja , Piątek 01.07.2011 (aktualizacja: 2011-07-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
chiquita2407
Jestem świadomą kobietą znającą konsekwencje czynów. Ja bym nie wybaczyła zdrady i mając to na uwadze, nigdy bym nie zdradziła. Nikt mi nie wmówi, że nie można zapanować nad sobą.
Dodano: 2012-06-07 08:58:58 Zgłoś nadużycie
Veronica M.
i tu się mylisz.. nie znasz dnia ani godziny kiedy to możesz zrobić .. niestety takie jest życie. Możesz szaleńczo kochać swojego chłopaka który jest najprzystojniejszy ze wszystkich twoich znajomych , ale nawet i takiego możesz zdradzić . Niestety od pokusy nie uciekniesz . Pozdrawiam.
Dodano: 2011-10-16 18:57:33 Zgłoś nadużycie
passionfruit
Ja bym nigdy nie zrobiła czegoś czego ja bym nie wybaczyła partnerowi
Dodano: 2011-08-06 21:40:13 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×