"Sposób na faceta" - tego jeszcze nie było

"Sposób na faceta" to autorski program magazynu Cosmopolitan i Cafe Polsat , który prowadzi aktorka Joanna Liszowska. Jest to pierwszy taki program w Polsce, gdyż jego unikatowa formuła opiera się nie tylko na metamorfozie fizycznej, ale przede wszystkim emocjonalnej.

Tego jeszcze nie było

Tego jeszcze nie było


W programie eksperci zdradzają triki i sztuczki, które naprawdę działają zniewalająco na mężczyzn. Poznajemy sprawdzone sposoby na wzbudzenie zainteresowania płci przeciwnej, odkrycie w sobie sexapilu oraz doprowadzenie do randki z właściwym facetem.

Podczas castingu profesjonalne jury w składzie: Hanna Wolska – Redaktor Naczelna COSMOPOLITAN, Piotr Mossak – psycholog i  ekspert COSMOPOLITAN, Agnieszka Nowak- stomatolog, Aleksandra Micińska z DER-MED, wybrało do przeprowadzenia metamorfoz 12 kobiet, które jak dotąd nie miały szczęścia do facetów i przeżyły trudne osobiste historie. To uczucie rozczarowania sobą i mężczyznami jest coraz powszechniejsze w stale rosnącej grupie singielek w Polsce.

Uczestniczki programu poddawane są zabiegom upiększającym oraz przechodzą  przez serię warsztatów psychologicznych. Pozwolą im one, aby piękne i pewne siebie mogły popłynąć z miłosnym prądem, odnalazły sposób na siebie a co za tym idzie "pokochały" i "były kochane". Uczestniczki stają się prawdziwymi Cosmo Kobietami, którym nie oprze się mężczyzna, którego świadomie wybiorą.

W każdy wtorek o 19:30 widzowie mogą zobaczyć spektakularne metamorfozy uczestniczek. Eksperci Cosmopolitan sprawią, że uczestniczki programu poczują się wyjątkowe i atrakcyjne.

❤ Piotr Mossak, psycholog na stale współpracujący z magazynem COSMOPOLITAN:  
❤ Justyna Moraczewska, szefowa działu mody magazynu COSMOPOLITAN:
❤ wizażystka COSMO, dermatolog i stomatolog

Kliknij i dowiedz się więcej na temat programu "Sposób na faceta"!

Dzięki Cosmo i Polsat Café dziewczyny maja szansę stać się kobietami, którymi od zawsze pragnęły być! Widzowie mogą oglądać jak pod wpływem profesjonalnych zabiegów estetyczno stomatologicznych uczestniczki zmieniają się z "szarych myszek" w pełne wdzięku i pewności siebie kobiety.

W każdym odcinku Sposobu na Faceta jedna uczestniczka przejdzie totalną metamorfozę.  Spektakularne zmiany dziewczyn można śledzić w programie "Sposób na faceta" w Polsat Café! oaz  zobaczyć w najnowszym Cosmopolitan.

"Sposób na faceta" we wtorki o 19.30 w Polsat Café! Powtórki: czwartek 14.30, sobota 14.00, niedziela 19.30

Na program zaprasza partner programu magazyn Cosmopolitan oraz portal MilionKobiet.pl.


Oto wszystkie uczestniczki programu "Sposób na faceta"


ID galerii:847


Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Piątek 19.10.2012 (aktualizacja: 2012-10-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×
  • Magda Słowiak jako "Nowa ja"

    Magda Słowiak

    Magda Słowiak to ostatnia, dwunasta z uczestniczek programu "Sposób na faceta", która została poddana metamorfozie. Jej przemianę możecie śledzić w najbliższy wtorek w programie "Sposób na… czytaj więcej

  • Kasia Magda jako "Nowa ja"

    Kasia Magda

    Kasia Magda to jedenasta z uczestniczek programu "Sposób na faceta", która została poddana metamorfozie. Jej przemianę możecie śledzić w najbliższy wtorek w programie "Sposób na faceta" w… czytaj więcej