Sprawdźcie, co o was mówią... pośladki!

Okazuje się, że jest nawet specjalna dziedzina, która zajmuje się określaniem, co pupa mówi o naszym charakterze - to rumpologia.

Sprawdźcie, co o was mówią... pośladki!

Ludzie od wieków próbowali dociec, jaki kto ma charakter po m.in. gwiazdach, czy znakach zodiaku. Naukowcy jednak twierdzą, że o naszym usposobieniu mówią... pośladki! Dziedzina, która nazywa się badaniem krągłości naszej tylnej części ciała nazywa się "rumpologia". Swoje korzenie ma już w starożytności! Amerykańska astrolożka, Jackie Stallone mówi, że z pośladków wróżono m.in. w Grecji, Rzymie i było to wręcz naturalne.

Na czym zatem polega rumpologia? Otóż zajmuje się ona analizą wyglądu pośladków - ich linii, dołeczków, wgłębień oraz fałdek. Pozwalają one wniknąć w to, jakie ktoś miał doświadczenia w przeszłości i dowiedzieć się, jaka będzie jego przyszłość.

Polskim znanym rumpologiem jest Kazimierz Olszewski, który wyróżnił 5 głównych typów pośladków.

1. Okrągłe pośladki


Kobiety, które mogą się nimi pochwalić charakteryzują się uczciwością i szczerością, a także biorą pod uwagę opinie innych. Nieobce jest im także kreatywne myślenie, które pomaga w karierze. W związkach, kobiety o okrągłych pośladkach są przede wszystkim przyjaciółkami, ale też wiernymi kochankami. Charakteryzuje ich swobodne zachowanie.

Zobaczcie także: Która część ciała jest najbardziej odpowiedzialna za osiąganie orgazmu?

2. Płaskie pośladki


Według Kazimierza Olszewskiego, posiadaczki płaskich pośladków to niezależne kobiety, które potrafią docenić piękno świata, a także nie brak im wrażliwości. Mimo wszystko jednak nie są im obce huśtawki nastrojów i kaprysy.

3. Pośladki w kształcie gruszki


Ich posiadaczki są nieśmiałe, nieufne i niezbyt chętnie się uzewnętrzniają. Z drugiej jednak stroną są wierne i nie dla nich przygodne znajomości.

4. Pośladki w kształcie jabłuszka


Kobiety posiadające pupy w kształcie tego owocu także charakteryzują się kreatywnym myśleniem, pewnością siebie i nie brak im uporu - zwłaszcza kiedy chcą osiągnąć założony cel.

Zobaczcie także: Jak rozpoznać, że facet nie jest tobą zainteresowany?

5. Pośladki w kształcie serduszka


Kobiety o takiej pupie są wybuchowe i łatwo wejść z nimi w zatarg. Jednak mimo wszystko są wrażliwe i należą do dobrych kochanek.

Co więcej... rumpolodzy wróżą z pup! Uwierzylibyście? Ponoć te przepowiednie sprawdzają się w ok. 70 %.


Foto: ShutterstockDodał(a): Natalia , Piątek 01.05.2015 (aktualizacja: 2015-04-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
to jest chore...
Dodano: 2017-03-11 13:53:51 Zgłoś nadużycie