Szokująca kampania od PET-a Asia!

Po tym filmie już nigdy nie kupisz niczego ze skóry zwierzęcej!

PETA australia.jpg

Ludzka chciwość niestety nie zna granic, szczególnie gdy chodzi o pieniądze. Kupujemy rzeczy, których nie potrzebujemy, czasami tylko po to, by zaspokoić własne "widzimisię", czy poprawić sobie humor. I gdy samo w sobie takie uczucie nie jest złe, to, gdy jednak nasza przyjemność jest związana z czyjąś krzywdą, nie jest to ani humanitarne, ani pozytywne. Do naszych uczuć względem zwierząt co jakiś czas odwołuje się często w swoich drastycznych kampaniach organizacja PETA. Tym razem jej oddział z Azji postanowił wysłać nas na kolejną lekcję z dawką silnych emocji.

Zobacz też: Dobre inicjatywy 


Film kampanii rozpoczyna się niepozornie - wygląda jak zwykła reklamówka ładnej wystawy. Sklep widocznie ogłasza się, że sprzedaje produkty wykonane z prawdziwej, ekskluzywnej skóry. Pięknie wykończone atelier w środku, zachęcające produkty stojące niedaleko od siebie. Wszystkie zamknięte.


Prowokacja została przeprowadzona pod okiem ukrytych kamer. Klientela to nie aktorzy, a prawdziwi ludzie, którzy zachęceni szyldami weszli do sklepu w poszukiwaniu ładnych, skórzanych rzeczy: torebek, pasków, kurtek, rękawiczek czy butów.

Polecamy: To niepozorne zdjęcie staruszków zachwyciło świat! 


Co zatem znaleźli w środku? Zobaczcie i oceńcie sami, czy tego typu kampanie są potrzebne.
Źródło: SoBadSoGood.com

Zdjęcie: Screenshot / YouTube.com/ThePETAAsiaPacific


Dodał(a): Anna Guzek , Piątek 03.06.2016 (aktualizacja: 2016-06-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Bardzo dobry pomysł na akcję !
Dodano: 2016-06-04 08:01:15 Zgłoś nadużycie