11 znaków, które wskazują na to, że właśnie spotkałaś swoją najlepszą przyjaciółkę cz.1

Pracujesz w trybie pięciodniowym od 9 do 17? W takim razie z pewnością zdajesz sobie sprawę, jak bardzo jest to wyczerpujące. Taka praca zamienia ludzi w szamanów, którzy każdego dnia modlą się o weekend. Istnieje jednak pewna zaleta, która może sprawić, że praca stanie się o wiele ciekawsza, a droga do niej, nie będzie wyglądała jak droga na ścięcie!

iStock_94707913_SMALL (1).jpg

Praca przestaje być monotonną tygodniową rutyną, która doprowadza Cię do szaleństwa, kiedy znajdujesz tam swoją bratnią duszę. Taka przyjaźń podtrzymuje Cię na duchu, kiedy Twoja głowa pomimo kilku wypitych kaw, ze zmęczenia bezwładnie opada na biurko. Przyjaciółka z pracy zaśmieje się po Twoim żenującym żarcie, który wyrwał się niezapowiedziany przy całym personelu i może stać się jedynym pozytywnym powodem, dla którego chce się przychodzić do pracy.

ZMIANA TEMATU

Jeśli podczas rozmowy o pracy możesz z łatwością przeskoczyć na tematy prywatne, bez tłumaczenia, dlaczego tak się dzieje to dobry znak! Oczywiście, przebywając w pracy, należy zajmować się wątkami dotyczącymi interesów firmy, natomiast mała odskocznia i rozmowy o rzeczywistości, która znajduje się poza nią, każdemu zrobi dobrze.

CZYTANIE W MYŚLACH

Jeśli jesteś w trakcie kilkugodzinnego spotkania, które wcale nie wygląda, jakby dobiegało końca lub całymi dniami spędzasz czas przed komputerem, wystarczy jedno spojrzenie rzucone przez pokój, który dzielicie i wszystko jest jasne. Każdy inny odebrałby to jako wyraz frustracji, natomiast ona wie, że Twój przełożony dociska za bardzo i ze zrozumieniem kiwa głową.

PŁACZ W CZTERY OCZY

Nie macie problemu, aby rozpłakać się naprzeciwko siebie. Każdy ma czasem takie dni, że życie zaczyna go przerastać i wystarczy jedna krytyczna uwaga od szefa, która sprawia, że stajesz nad krawędzią, łkając. Ty i Twoja przyjaciółka z pracy widziałyście siebie w najgorszych momentach, zatem jest jedyną osobą, która może obrócić całą sytuację w żart. Co więcej, kiedy godzina 17 w końcu wybija, zabiera Cię bez słów do Waszego ulubionego baru, aby rozładować emocje.

UKRYWANIE KACA

Jeśli Twoja przyjaciółka pomaga Ci ukryć ogromnego kaca, z którym pojawiasz się rano w pracy, a Ty zrobiłabyś dla niej to samo, to szczególny znak. Wyjście do pracy po całonocnej, ostrej imprezie, nie jest przyjemnym doświadczeniem dla nikogo. Na szczęście Twoja przyjaciółka z pracy płynie tą samą łodzią, ponieważ pozostała z Tobą przy barze do końca i wie, jak to boli. Cudownie jest mieć w pracy "kac zbawiciela", który zaleje Cię dużą ilością kawy i uwolni od wszelkich trudnych pytań podczas spotkania, o którym zapomniałaś.

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Piątek 11.11.2016 (aktualizacja: 2016-11-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×