Typy mężczyzn, których możesz spotkać w sieci

W sieci możemy spotkać różne osoby. Zwłaszcza, gdy decydujemy się przez Internet poznać faceta i logujemy się na niejednym portalu randkowym. Sprawdź na jaki typ mężczyzny możesz trafić.

Typy mężczyzn, których możesz spotkać w sieci

Typy mężczyzn, których możesz spotkać w sieci

Czatowanie i szukanie miłości przez Internet staje się bardzo popularne. Coraz więcej par poznaje się online. Można wyłonić pewne konkretne typy mężczyzn, których można napotkać w sieci. Przeczytaj i dowiedz się na kogo możesz trafić, szukając faceta przez Internet!

Nieśmiały przyjaciel

Taka znajomość zazwyczaj zaczyna się od długich i ciekawych rozmów. Okazuje się, ze macie wiele wspólnego i świetnie wam się ze sobą rozmawia. Gdyby nie to, że musicie się wywiązywać z obowiązków i jakoś funkcjonować, rozmawialibyście bez przerwy, a tematów z pewnością by wam nie zabrakło. To bardzo dobra podstawa do bardzo fajnej znajomości, a nawet do czegoś  więcej.

Typ nieporadny

To chyba najbardziej popularny model w Internecie. Wiecznie mówi o tym, że nie chce się narzucać i ciągle za wszystko przeprasza. Ty łapiesz się na jego nieporadność, zaczynasz go pocieszać i wspierać, bo chcesz go trochę dowartościować. W końcu to na pewno fajny facet, tylko troszkę zwątpił w siebie. I tak toczy się ta znajomość. On stale opowiada o porażkach, a Ty stajesz się etatowym pocieszycielem. Sama zapewne już widzisz, że z tego niczego ciekawego i wielkiego nie będzie.

Niebezpieczny 

To typ, przed którym powinnaś uciekać. Niestety, Internet nie jest wolny od mężczyzn, którzy nie mają dobrych zamiarów. Czasem ciężko jest zorientować się, że masz do czynienia właśnie z takim człowiekiem. Jednak jeśli jest nachalny, dopytuje o rzeczy, którymi nie chce się z nim dzielić lub jest zbyt bezpośredni – to może być właśnie ten typ. Jeśli decydujesz się na spotkanie, dla własnego bezpieczeństwa, staraj się umawiać w miejscach publicznych. Jeśli wcześniej zorientujesz się, że to nie jest ktoś, z kim chcesz kontynuować znajomość, po prostu ignoruj jego wiadomości. W końcu da sobie spokój.

Typy mężczyzn, których możesz spotkać w sieci Coraz więcej ludzie decyduje się poszukać partnera w sieci

Ściemniacz

Zdarza się tak, że facet mając za dużo czasu, z nudów, ciekawości lub dla zabawy postanawia założyć konto na portalu randkowym. Łatwo zorientować się, że to właśnie ten typ. Spotkanie będzie odwlekał, a odzywać się będzie do Ciebie tylko w konkretnych sytuacjach.  Znajomość będzie stale w tym samym punkcie, a Ty wyczujesz, że on ani myśli przejść do kolejnego etapu. Ten typ powinno się omijać, bo jest po prostu stratą czasu. Zwłaszcza, że często zdarza się, iż taki facet jest zajęty…

Pasjonat

Mężczyźni nie lubią pustki. Jeśli facet jest wolny zazwyczaj wypełnia sobie czas swoją pasją. To mogą być bardzo różne rzeczy, od motocykli, przez sport, do opieki nad zwierzętami. Taki facet to naprawdę dobra partia. Jeśli trafiłaś na pasjonata zadbaj o tę znajomość. Dowiedz się czegoś więcej na temat rzeczy, które pochłaniają tego mężczyznę, bądź ciekawa, wpieraj i pomagaj mu w pielęgnowaniu jego hobby. Nawet jeśli nie staniecie się parą, zobaczysz, ze taka znajomość dużo wniesie do Twojego życia. Pasje są zaraźliwe, a ludzie którzy je mają to ciekawi ludzie, dlatego warto gromadzić ich wokół siebie!

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.comDodał(a): Paulina Lęcznar , Czwartek 16.10.2014 (aktualizacja: 2014-10-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×