Uprowadzenie kobiety jest prostsze niż myślicie

Wiele się mówi o niebezpieczeństwach czyhających na kobiety, lecz te nadal są wyjątkowo lekkomyślne. Udowadnia to pewien YouTuber.

Uprowadzenie kobiety jest prostsze niż myślicie

W mediach i nie tylko, wiele się mówi o niebezpieczeństwach, które czyhają na kobiety - szczególnie te chodzące wieczorami i pod wpływem alkoholu. Jednak nie do wszystkich dociera, jak realne jest zagrożenie uprowadzeniem.

Zobaczcie także: Blondyni nie podobają się kobietom?

Joey Salads, znany ze swoich zaskakujących doświadczeń społecznych YouTuber postanowił sprawdzić oraz udokumentować, jak łatwo jest uprowadzić kobietę.

Nocą wyruszył w miasto swoim samochodem i tam zaczepiał młode kobiety, które były po mocno zakrapianej imprezie. Oferował im podwózkę na kolejną imprezę - w jego domu. Miał dobre auto, był zadbany i bardzo miły. Z jaką reakcją się spotkał? Dla nas zaskakującą - większość kobiet zgadzała się bez oporu.

Zobaczcie także: Szokujące wyznanie oprawcy: "To kobieta jest bardziej odpowiedzialna za gwałt"

YouTuber przestrzegał dziewczyny przed tego typu zachowaniem, ponieważ równie dobrze mógłby być psychopatą i poważnie je skrzywdzić. Czy to dało im do myślenia? Mamy nadzieję, że tak.

Do tej pory filmy Joey'a spotkały się z ogromnym rozgłosem. Dokumentował on m.in. jak łatwo dzieci wpuszczają do domu nieznajomych.

Zobaczcie nagranie, na którym pokazuje, jak łatwowierne (a może bezmyślne?) są kobiety.

Zobaczcie także:Foto: YouTube

Dodał(a): Natalia , Sobota 10.10.2015 (aktualizacja: 2015-10-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar

Zobacz również

×