Zabawne, ale... prawdziwe? Oto przykład jak FB wpływa na związek

Grupa młodych ludzi postanowiła w ciekawy i zabawny sposób pokazać jak Facebook wpływa na nie jeden związek.

Zabawne, ale... prawdziwe? Oto przykład jak FB wpływa na związek

Jak FB wpływa na związek?

Dla niektórych związek oficjalnie zaczyna się dopiero w momencie opublikowania na tablicy statusu "w związku". Choć ludzie spotykają się i zachowują jak para, dopóki nie ogłoszą tego na portalu społecznościowym, nie traktują związku "serio". Czy jednak zdajemy sobie sprawę z tego jak bardzo facebook wpływa na nasze relacje?

Grupa młodych ludzi postanowiła nagrać skecz, w którym pokazuje historię pewnego związku. A cała opowieść zaczyna się od momentu, gdy ogłaszają na swoich tablicach, że od tej pory są parą. Dalej zaczyna się dodawanie wspólnych zdjęć, kontrolowanie profilu i informowanie o każdym możliwym wydarzeniu. Choć pokazane jest to w zabawny sposób, prawdziwość tego skeczu może dać do myślenia.

 

Coraz częściej zdarza się, że o ile nie oboje, to jedna osoba dzieli się bardzo hojnie na portalach społecznościowych tym co dzieje się w związku.

Oczywiście trzeba tu zaznaczyć, że inną rzeczą jest od czasu do czasu okazjonalnie zamieścić zdjęcie, czy post i podzielić się ze znajomymi ważną chwilą z życia, a czym innym jest umieszczanie i informowanie o każdym spotkaniu, wydarzeniu, czy sytuacji, która dotyczy wspólnej relacji dwojga ludzi

Zobaczcie sami, co dzieje się w takim związku od momentu ustawienia odpowiedniego statusu:


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Piątek 21.11.2014 (aktualizacja: 2014-11-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×