Zaręczyny i co dalej?

Zaręczyny już za tobą? Zaczynasz odliczanie do wielkiej ceremonii? Przeczytaj kilka rad, jak dobrze wykorzystać czas przed ślubem!

Zaręczyny i co dalej?

Chociaż pierścionek od kilku dni błyszczy na twoim palcu, przed tobą najtrudniejszy okres – przygotowania do ślubu. Aby nie dać się zwariować w wirze przedślubnych przygotowań, przeczytaj rady Ashlyn Carter, specjalistki od planowania imprez.

Od tego powinnaś zacząć:

1. Sprawdź swój budżet. Zobacz ile możesz wydać na każdy szczegół ceremonii. Porozmawiaj z rodzicami, ile będą w stanie "dołożyć".

2. Określ miesiąc, w którym chcesz wziąć ślub oraz miejsce i swoją kreację.

3. Wynajmij specjalistę od planowania ślubów.

4. Gdy już data ślubu jest ustalona, zarezerwuj fotografa. Jeżeli odłożysz to na ostatnią chwilę, może okazać się, że twoją ceremonię sfotografuje amator,  a ty pożegnasz się ze zjawiskową pamiątką.

5. Znajdź inspirację! Zacznij przeglądać magazyny ślubne i blogi np. Style Me Pretty lub Layer Cake. Okażą się prawdziwą kopalnią ślubnych pomysłów!

Powodzenia!


Źródło: Tressugar.com

Przeczytaj również:

Pomyślę o tym jutro...

Bać się o jutro

Znajdź w sobie siłęDodał(a): Edyta Zlomaniec , Piątek 03.02.2012 (aktualizacja: 2012-02-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Nicki88
Zaręczyny to bez wątpienia wyjątkowe wydarzenie. Dlatego też moim zdaniem warto wybrać niebanalny pierścionek dla swojej ukochanej. Wiele pięknych propozycji tego typu możemy znaleźć w Auroria Diamonds https://auroria.pl/kategoria/pierscionki-zareczynowe . Dostępna tam biżuteria jest bardzo starannie wykończona, a jednocześnie prezentuje się niezwykle elegancko:).
Dodano: 2017-10-31 16:39:01 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×