Zobaczcie, jak mężczyzna przeżył jeden dzień bycia kobietą

Kobiety często narzekają, że mężczyźni ich nie rozumieją. Zobaczcie nagranie, na którym przez jeden dzień mężczyzna jest kobietą. Jak się czuje?

Zobaczcie, jak mężczyzna przeżył jeden dzień bycia kobietą

Mężczyźni zazwyczaj nie rozumieją kobiet, a przynajmniej tak nam się wydaje. Zapewne niejedna z was choć raz czuła się niedoceniona, czy upokorzona przez faceta.

W celu pokazania z czym na co dzień zmaga się współczesna kobieta, nagrano krótkometrażowy film francuski autorstwa Eleonore Pourriat "Oppressed Majority". 10-minutowy materiał ukazuje typowe reakcje, na jakie jesteśmy narażone każdego dnia w środowisku, gdzie rządzą mężczyźni. Zostały przedstawione obrazy przemocy seksualnej, a także seksizm.

Zobaczcie także: Jak się obronić przed gwałtem?

Mężczyzna jednego dnia zajmuje się dzieckiem, rozmawia ze znajomym, robi zakupy, a także... zostaje molestowany, a przy tym przesłuchiwany w daleki od miłego sposób - zostaje w nim wzbudzone poczucie winy.

Poprzez odwrócenie ról, panowie nareszcie zobaczyli, jak to jest być kobietą, kiedy to jest się traktowanym jak zwierzyna do upolowania, czy zabawka.

Warto poświęcić 10 minut i zobaczyć ten materiał do końca, ponieważ zakończenie mocno daje do myślenia.

Zobaczcie:
Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: YouTube


Dodał(a): Anka P. , Czwartek 09.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×