5 kroków do zakochania!

Zobacz, jakie to proste!

falling in love main.jpg

Mówią, że zakochanie samo przychodzi i odchodzi. Niekiedy przemienia się w prawdziwą miłość, innym razem wypala się i kończy. Jak poznać zakochanie? Czy można je w sobie wzbudzić? Mówią, że do zakochania jeden krok. Według nas - pięć! 

Zobacz, po czym poznasz, że właśnie się zakochujesz i to z wzajemnością!


5: Pełna gotowość

Choćby na Twojej drodze pojawił się chodzący ideał, prawdziwy książę na białym koniu, to się w nim nie zakochasz, póki... nie będziesz na to gotowa.  

Co to oznacza? Otwarcie swojego serca na nową miłość, ciekawość drugiej osoby, miłość do siebie.

Jeśli wciąż masz złamane serce po poprzednim związku, zupełnie nie masz ochoty na poznawanie nowych ludzi albo wyrzucasz sobie błędy przeszłości, raczej się nie zakochasz. 


4: Iskra 

Ta niewytłumaczalna iskra, jaka pojawia się między ludźmi to właśnie początek zakochania. Jeśli ktoś Ci się podoba, niezależnie z jakiego powodu, czujesz do niego pewien pociąg, nie tylko fizyczny, ale i przede wszystkim, psychiczny, to właśnie zaczynasz się zakochiwać!

Zobacz też: Co się dzieje w mózgu, kiedy się zakochujesz?  


3: Zainteresowanie... Tobą
Do szczęśliwego zakochania potrzebne jest wzajemne zainteresowanie dwojga ludzi. Jeśli nie tylko Ty czujesz coś do drugiej osoby, ale ona także przejawia zainteresowanie Tobą, to już poważny znak,

że między Wami rodzi się coś pięknego! 

falling in love2.jpg

2: Rozmyślania

Jeśli Twoje myśli cały czas kręcą się wokół tej osoby, choć już nawet nie chciałabyś o niej myśleć, to znak, że... chyba się właśnie zakochałaś.

Z jednej strony jest to przyjemne, bo samo myślenie o tym kimś po prostu sprawia Ci przyjemność, jednak z innego punktu widzenia to męczarnia, bo przecież nie możesz ciągle o kimś myśleć! 
Ach, te słodko-gorzkie uroki zakochania!


1: Wybuch uczuć

Jeśli nie możesz doczekać się spotkania z tą osobą, a ona czuje to samo, umówiliście się, dochodzi do spotkania i pomimo wielkich nerwów i chemii między Wami, po chwili stają się jasne Wasze intencje, to gratulujemy! Właśnie rozpoczęliście piękną, wspólną przygodę! Na tym właśnie polega zakochanie!

 zdjęcia: Thinkstock
Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Sobota 25.06.2016 (aktualizacja: 2016-06-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×