5 mitów o zachowaniach mężczyzn. Nadal w nie wierzysz?

Wydaje nam się, że wiemy o nich wszystko... Tymczasem nadal nie potrafimy uwierzyć w to, jacy są naprawdę!

mityfacet.jpg

Większość z nas uważa, że pewne zachowania mężczyzn są wprost oczywiste... Czy to prawda? Oto 5 mitów na temat zachowań płci przeciwnej- warto jak najszybciej je obalić!

Nie płaczą

Oczywiście nie robią tego w towarzystwie ukochanej kobiety, jednak zdarza im się to równie często, jak nam. Przekonanie, że mężczyznom nie wypada mieć gorszego dnia czy po prostu nie stać ich na prawdziwe emocje, jest błędne. Jeżeli trafiłaś na faceta, który umie płakać i w dodatku... przyłapałaś go na tym- możesz się tylko cieszyć! Taki partner z pewnością zrozumie wszystkie Twoje uczucia i postara się pomóc Ci w trudnych chwilach.

Nie plotkują

Wydaje Ci się, że tylko kobiety opowiadają sobie o intymnych szczegółach swojego życia? Niestety, mężczyźni robią to równie często. Co prawda ich "plotkowanie" nie jest tak przepełnione emocjami, ale to pozwala im zachować dobre kontakty z innymi. Co więcej, nie ma nic trwalszego niż męska przyjaźń, w której nie ma miejsca na zazdrość.

Chętnie chwalą się swoimi podbojami 

Wbrew pozorom mężczyźni nie lubią chwalić się kolejnymi miłosnymi podbojami przed kolegami. Boją się, że zostaną źle odebrani lub wyśmiani. Potrafią otworzyć się w określonych sytuacjach, jednak zwykle ich rozmowy na temat randek sprowadzają się do lakonicznych wypowiedzi. Mężczyźni nie potrafią mówić o uczuciach z taką łatwością jak my.

Nie szukają stałego związku 

Unikanie nawiązania poważnej relacji może wynikać tylko i wyłącznie ze strachu. Takie zachowanie wiąże się często ze złymi doświadczeniami, o których mężczyźni nie chcą rozmawiać. Dużo trudniej jest im mówić otwarcie o emocjach. Jeżeli wydaje Ci się, że mężczyzna, z którym się spotykasz, unika poważnych deklaracji, nie martw się- możliwe, że jest po prostu nieśmiały. Daj mu trochę czasu na oswojenie się z nową sytuacją, a zobaczysz, że czasem warto zaczekać.

Liczy się dla nich jedynie wygląd kobiety 

Każdy z nas w takim samym stopniu zwraca uwagę na atrakcyjność partnera. To nieprawda, że mężczyznom zależy jedynie na udanym życiu erotycznym. Większość z nich szuka w kobiecie przede wszystkim ciepła, gracji i przyjacielskiego nastawienia. Nie chodzi o to, żeby przestać o siebie dbać, jednak warto pamiętać o tym, że dla naszych partnerów równie ważne jest piękno naszego wnętrza.

Zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Środa 04.10.2017 (aktualizacja: 2017-10-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
If you want play an horror game. Click Five Nights at Freddy's that game online free.
https://fivenights-at-freddys.com
Dodano: 2019-01-10 09:42:30 Zgłoś nadużycie
Anonim
If you want play an horror game. Click Five Nights at Freddy's that game online free.
https://fivenights-at-freddys.com
Dodano: 2019-01-10 09:41:31 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×