5 znaków na to, że Twój partner jest gotowy, by się ustatkować

Nie wiesz, czy Twój partner myśli o Tobie poważnie i planuje z Tobą wspólne życie, czy też nie jest jeszcze gotowy na to, by się ustatkować? Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci rozpoznać sytuację.

udany związek.jpg

5 znaków na to, że Twój partner jest gotowy, by się ustatkować

Kobiety zazwyczaj szybciej są gotowe na to, by się ustatkować i wyjść za mąż. Panowie często odkładają tę decyzję do momentu, aż będą pewni, że ta, z którą aktualnie są, jest tą jedyną kandydatką na żonę.

Czy jednak można próbować wnioskować po zachowaniach partnera, czy jest gotowy na małżeństwo, czy tez nie? Można, a oto sygnały, które pomogą Ci rozpoznać, czy on jest gotowy na ustatkowanie się.

Poznaje Cię ze swoimi rodzicami i odwiedzacie ich

Choć sytuacje rodzinne są różne, jednym z sygnałów na to, że mężczyzna traktuje Cię poważnie jest to, że przedstawia Cię swoim rodzicom i zachęca Cię do tego, byście ich wspólnie odwiedzali.

Zobacz też: 7 RZECZY, KTÓRE POWINNIŚMY WIEDZIEĆ O OSOBIE, Z KTÓRĄ CHCEMY SIĘ ZWIĄZAĆ NA STAŁE 

W ten sposób on pokazuje Ci, że nie ma przed Tobą nic do ukrycia, co więcej, chce, byś wkroczyła w jego świat i to nie na chwilę. To zdecydowanie sygnał, który daje Ci znać, że Twój partner poważnie traktuje Ciebie i wasz związek.

Jest skłonny zmieniać się na lepsze przy Tobie

Jeśli zauważasz, że Twój mężczyzna podejmuje prace nad sobą i swoim charakterem, a zmiany te wpływają na niego i otoczenie pozytywnie - to znak, że jesteś dla niego bardzo ważna.

Zobacz też: ZASTANAWIASZ SIĘ CZY JESTEŚ W SZCZĘŚLIWYM I ZDROWYM ZWIĄZKU? SPRAWDŹ 

Mężczyzna nigdy nie zrobi czegoś, do czego sam nie jest w stu procentach przekonany i w czym nie będzie widział sensu. Jeśli pod wpływem związku z Tobą chce dokonywać pozytywnych zmian, to oznacza to, że doszedł do wniosku, że warto zainwestować i postarać się bardziej, bo naprawdę mu zależy.

 

"Ja" zamienia na "my"

Kiedy w rozmowach o przyszłości z jego ust coraz częściej pada "my", a nie jedynie ja lub ja i ty, to jest to znak, że on poważnie myśli o waszym wspólnym życiu przez lata.

Mężczyźni lubią być niezależni i nie potrzebują związku tak bardzo jak kobiety. Kiedy zatem z ich ust padają deklaracje "my" to jest to sygnał, że planują inwestować w związek i gotowi są na to, by się ustatkować.

Nie ukrywa Cię przed znajomymi i przyjaciółmi

Jeżeli Twój partner chce, byś była częścią jego znajomych i przyjaciół, to traktuje Cię poważnie. jest dumny z tego, że jest z Tobą i chce, byś poznała jego świat i stała się jego częścią.

Zobacz też:  4 RZECZY, KTÓRYCH OBAWIA SIĘ MĘŻCZYZNA, CHOĆ NIGDY CI TEGO NIE POWIE

Jeśli dla niego oczywistością staje się, że na spotkania jego znajomych zawsze zabiera Ciebie, to jesteś dla niego kimś ważnym i w ten sposób chce to okazać.

Wie co lubisz i czego potrzebujesz

Jeśli twój partner zauważa i bierze pod uwagę Twoje potrzeby to znaczy, że myśli o Tobie poważnie. Planując spotkanie zabierze Cię na spacer, bo wie, że lubisz park jesienią, czy przyniesie Twoje ulubione lody na pocieszenie, kiedy masz zły humor - to wszystko bardzo drobne rzeczy, które ukazują, że Twój partner dobrze Cię zna i liczy się z Twoimi potrzebami, a to oznacza, że naprawdę jesteś dla niego ważna.

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Thinkstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Czwartek 03.12.2015 (aktualizacja: 2015-12-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×