Aplikacja zamiast prawdziwego partnera? Nowy wynalazek podbija świat singli

Takie rzeczy widzieliśmy na filmach, ale chyba nikt z nas nie przypuszczał, że tak szybko pojawią się one w prawdziwym życiu. Chcesz mieć chłopaka, partnera? Przeczytaj o najnowszej aplikacji, która zaczyna podbijać świat.

aplikacja invisible boyfriend.jpg

Aplikacja zamiast prawdziwego partnera? Nowy wynalazek podbija świat singli

Technologie powoli opanowują każdą dziedzinę naszego życia, także społeczną. Kontakty z innymi, zawieranie znajomości, czy utrzymywanie ich, dziś nie może obejść się bez portali społecznościowych, czy aplikacji ułatwiających komunikowanie się.

Świat wirtualny coraz częściej miesza się jednak ze światem rzeczywistym. Z biegiem czasu trudniejsze będzie się stawało odróżnienie tego, co wydarzyło się naprawdę od tego, co stworzyliśmy wirtualnie za pomocą technologii i aplikacji.

Ten postęp nie omija także relacji damsko-męskich. Jak to mówią, potrzeba jest matką wynalazku, dlatego świat zaczęła obiegać dość nietypowa aplikacja, która  zapewni nam... wirtualnego partnera lub partnerkę. Nie, to nie jest kolejna opcja na znalezienie związku w internecie. Aplikacja ta tworzy nieistniejącą w rzeczywistości osobę, która spełnia określone przez nas wymagania takiej jak wiek, płeć, zainteresowania i oczywiście wygląd.

 

Do tej pory oglądaliśmy takie rzeczy jedynie na ekranach kin, jednak bardzo szybko postanowiono hollywoodzki pomysł zaprezentować w realnym świecie, prawdziwym konsumentom. O dziwo, pomysł stopniowo się przyjmuje.

Aplikacja "Invisible Boyfriend", która za jedyne 25 dolarów oferuje stworzenie partnera, w którego uwierzą wszyscy Twoi bliscy i znajomi. Oprócz pakietu wiadomości tekstowych, ręcznej notatki, całej historii znajomości, można także wykonać sobie "selfie" ze swoim partnerem lub partnerką.

Taka opcja to świetna propozycja dla tych, którzy niekoniecznie mają szczęście do związku lub zwyczajnie nie mają ochoty się wiązać, a rodzina i znajomi wciąż wypytują o kwestie partnera. To także coś dla tych, którzy czują się gorsi lub niezauważeni w masie chwalących się swoimi związkami znajomych. 

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Niedziela 25.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×