Być duszą towarzystwa...

Chciałabyś, by mężczyźni nie odrywali od Ciebie wzroku, a kobiety chciały z Tobą wciąż rozmawiać... to nic trudnego. Z naszymi poradami zostaniesz gwiazdą każdej imprezy. Zapraszamy do lektury.

Być duszą towarzystwa...

Być duszą towarzystwa...

Nic nie szkodzi, że nie potrafisz robić wokół siebie show. O Twoim sukcesie towarzyskim nie decydują ani kontrowersyjne zachowania, ani błyszczące ciuchy, ani nawet swoboda na parkiecie. Zobacz, co tak naprawdę pomoże Ci przyciągnąć ludzi do siebie.

Śmiej się. Głośny i zaraźliwy uśmiech działa na społeczeństwo jak magnes. Pokazuje, że jesteś pewna siebie i dobrze się bawisz. Nastawiasz do siebie pozytywnie towarzystwo i komunikujesz otoczeniu, że sprawia Ci przyjemność przebywanie z nimi w tym miejscu.

Patrz w oczy. Kontakt wzrokowy jest wyrazem zainteresowania rozmową lub rozmówcą. Jest też doskonałym sposobem na zwrócenie na siebie męskiej uwagi. Rzucaj uwodzicielskie "oko" do mężczyzny, który Ci się podoba, by dać mu sygnał, ze może wkroczyć do akcji.

Chcesz błyszczeć na każdej imprezie? Potrzeby Ci będzie niezawodny makijaż, zobacz jak malować się odpowiednio do typu urody. Oto propozycje makijażu dla brunetek i blondynek.

ID galerii:661

ID galerii:668


Nie bój się bliskości. Wykorzystaj bliskość fizyczną zarówno w kontaktach z mężczyznami jak i kobietami. Przy zawieraniu nowej znajomości, uściśnij dłoń rozmówcy. Weź pod rękę koleżankę lub nową sympatię i zaciągnij ją na parkiet. Takie łamanie granic robi świetne wrażenie na Twoich znajomych.

Nie podpieraj ścian. Nie musisz być królową parkietu, by dać się zauważyć. Możesz krążyć po pomieszczeniu, w którym odbywa się impreza. Rób to umiejętnie, by przyciągnąć nie tylko męskie spojrzenia. Bacznie oglądaj towarzystwo, żeby znaleźć w tłumie znajome twarze. Pamiętaj głowa do góry, pierś do przodu i nie garb się!

Miej własne zdanie. Gdy dojdzie do dyskusji w towarzystwie, przedstaw również swoje poglądy. Dobrze jeśli są zupełnie inne od reszty. Ktoś kto ma odmienne zdanie, zwraca uwagę, a jeśli nie boi się o tym mówić, zyskuje podziw i szacunek.

Pomóż innym błyszczeć! Niekonieczne najbardziej interesującą osobą w pomieszczeniu jest ta, która najwięcej mówi. Zauważaj i doceniaj innych! Słuchaj uważnie rozmówców i nie szczędź im komplementów. Zwracaj się do nich po imieniu, dzięki temu poczują się bardzie wyróżnieni i zostaną Twoimi fanami.Foto: Thinkstock