Co mężczyźni lubią w nas najbardziej?

Przedstawiamy 5 zachowań, które sprawią, że będziesz dla niego tą jedyną!

iStock_23418106_MEDIUM.jpg

Największy sekret udanego związku tkwi… w Tobie! I nie chodzi tutaj o ponętną sukienkę, wysokie szpilki, czy makijaż. To, co mężczyźni lubią w nas najbardziej, to interesująca osobowość. Dzięki tym kobiecym zachowaniom zbudujesz szczęśliwą i trwałą relację.


1.Pokochaj siebie. Brzmi banalnie, jednak mężczyźni potrafią wyczuć, czy kobieta ceni swoją wartość. Nie chodzi o to, abyś była przesadnie pewna siebie. Pokaż, że warto Cię pokochać. Zainwestuj w swoje pasje i cały czas się rozwijaj.

2. Naturalność. Nigdy nie udawaj- nieważne czy chodzi o łóżko, czy wspólne wyjście do znajomych. Prawdziwy związek opiera się na głębokiej przyjaźni. Nie wstydź się być przy nim nieumalowana czy smutna. Daj mu poznać siebie z każdej, nawet najgorszej strony. Takie podejście zbliży Was na długie lata.

3. Śmiech to zdrowie! Nie bądź przesadnie poważna. Faceci w partnerce szukają także… najlepszego kumpla! Nie wstydź się przy nim opowiadać dowcipów, które… wcale nie są zabawne. Wspólne poczucie humoru przyjdzie z czasem.

4. Pozwól mu działać. Nawet jeżeli uważasz, że Twoje umiejętności kulinarne są większe, pozwól mu czasami Cię zaskoczyć. Mężczyźni lubią czuć się potrzebni i silniejsi od kobiet. Daj mu się wykazać!

5. Kobiecość. Nie mamy na myśli seksownego stroju czy nowej fryzury. Zachowuj się jak kobieta- oni to uwielbiają! Postaraj się przy nim nie przeklinać i nie krzyczeć. Zbyt głośne kobiety działają na mężczyzn odpychająco…


Pamiętaj, aby swoje atuty podkreślać mądrze i taktownie! Wcale nie musisz tego robić w nachalny sposób. Delikatność sprawi, że po jakimś czasie on sam pozna wszystkie Twoje wdzięki.

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Piątek 23.09.2016 (aktualizacja: 2016-09-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×