Co o tobie mówi długość palców?

Przyzwyczailiśmy się do tego, że nasz charakter próbuje się opisać po różnych cechach wizualnych. Sprawdźcie zatem, co o nas mówi długość palców.

Co o tobie mówi długość twoich palców

Z dłoni można wiele wyczytać. Z paznokci odkrywamy, co nam dolega, a np. z linii w środku dłoni niektórzy wyczytują długość życia. Teorii jest wiele.

Zobaczcie także: W jakim dniu tygodnia czujemy się najbardziej atrakcyjne?

Tym razem wzięto pod lupę długość naszych palców.

Jeżeli jesteś typem A, czyli palec wskazujący jest krótszy od palca serdecznego, to znaczy, że jesteś czarująca i ludzie bardzo lubią z tobą spędzać czas. Poza tym jesteś duszą towarzystwa i zawsze znajdujesz wyjście z każdej sytuacji, lecz często postępujesz zbyt porywczo.

Jeżeli twoje palce przypominają te określone typem B, czyli palec wskazujący jest dłuższy od serdecznego, to znaczy, że cechuje cię duża samodzielność i pewność siebie. Potrafisz docenić to co masz, ale też zawsze uparcie dążysz do osiągnięcia celu.

Jeśli jesteś typem C, czyli palec serdeczny i wskazujący mają taką samą długość, to znaczy, że jesteś osobą z pokojowym nastawieniem do świata, unikasz konfliktów i charakteryzujesz się też dużą lojalnością.

Zobaczcie także: Jak prawidłowo podawać rękę?

Zobaczcie, jak się prezentują wasze:

Zobaczcie także:Źródło: SHEfinds
Foto: Shutterstock/ Twitter


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 22.05.2015 (aktualizacja: 2015-05-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Anonim
artykuł bzdurny. ale jako ciekawostkę podam, że są naukowe badania dowodzące, że stosunek długości palca wskazującego do serdecznego jest powiązany z ilością testosteronu, na dziecko było wystawione w łonie matki. im dłuższy serdeczny, tym więcej testosteronu.
Dodano: 2015-05-23 10:08:54 Zgłoś nadużycie
Anonim
większego badziewia to chyba nie słyszałam .. haha
Dodano: 2015-05-23 08:37:52 Zgłoś nadużycie
Anonim
co za bzdury...
Dodano: 2015-05-23 08:26:37 Zgłoś nadużycie