Co zrobić żeby facet był zazdrosny? Poznaj najlepsze sposoby!

Chciałabyś, aby facet, poczuł się o Ciebie zazdrosny? Wiemy, jak to zrobić!

jellyboyrelationship.jpg


Zazdrość to ciekawe uczucie. Potrafi nieźle namieszać w życiu - zarówno w pozytywnym, jak i w negatywnym tego słowa znaczeniu. Gdy jesteśmy zbyt zazdrości w związku, druga osoba może tego nie wytrzymać i odejść. Jednak, jeśli nie jesteśmy chorzy za zazdrości i nie śledzimy absolutnie każdego ruchu danej osoby, ale np. wykorzystamy lekkie ukłucie zazdrości w celu zainteresowania kogoś sobą lub odrodzenia namiętności w związku - możemy wiele zyskać. Ważne tylko, aby zazdrością grać umiejętnie. Czyli jak? 


Jak wzbudzić zazdrość w chłopaku? 

Mamy kilka sprawdzonych sposobów na wywołanie zazdrości u TEGO konkretnego, bliskiego Twojemu sercu mężczyzny. Oto one:


Umawiaj się z innymi ludźmi

Po pierwsze zacznijmy od tego, że facet musi poczuć, że oprócz niego masz jeszcze przecież innych znajomych. 

Nie ograniczaj się zatem do spotkań jedynie z nim. Podziel swój czas między przyjaciół i rodzinę - tak, aby wiedział, że nie czekasz tylko na jego telefon z propozycją spotkania. Miej swoją pasję

Nic tak nie kręci facetów, jak kobieta z pasją! Dzięki temu, że spędzasz czas na robieniu tego, co kochasz, facet wie, że nie zawsze możesz mieć czas na spotkanie z nim. 

Poza tym, jeśli Twoja pasja wymaga spotkań w innymi ludźmi (np. chodzisz na próby chóry, na lekcje gry na instrumencie, czy zajęcia teatralne) i wchodzenia z nimi w interakcje, tym... lepiej! Niech facet zobaczy, że na zajęcia się stroisz, przygotowujesz, malujesz - na pewno poczuje ukłucie zazdrości!Aranżuj różne sytuacje

Umów się z przyjaciółką na wieczorne smsy, gdy akurat będziesz na spotkaniu z facetem. Niech będzie ciekawy z kim piszesz (i tak świetnie się przy tym bawisz).

Kolejny dobry patent możesz wykorzystać wtedy, gdy zaprosi Cię na spotkanie. Co zrobić? Powiedz, że ten termin masz już zajęty i od razu zaproponuj inny. 

Umów się też z koleżankami na babski wieczór, a zdjęcia z niego opublikujcie na Facebooku! Nie dość, że Ty się będziesz świetnie bawić, to Twój luby będzie też odrobinę zazdrosny!


Oczaruj męskie towarzystwo

Umów się z chłopakiem i ze znajomymi - razem. Podczas spotkania bądź najbardziej urzekająca, jak potrafisz i rozmawiaj z jego kolegami.

Ale uwaga! Musisz być urzekająca i zachowywać się z klasą, a nie bezczelnie flirtować na oczach ukochanego. Chodzi przecież o to, aby był odrobinę zazdrosny o Twój czar i o Twoją uwagę, a nie, aby wściekł się, że flirtujesz z jego kumplami! W tych sprawach trzeba być naprawdę ostrożną! 

zdjęcie: iStock  Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Wtorek 15.11.2016 (aktualizacja: 2016-11-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×