Codzienne nawyki, które sprawiają, że jesteś... mniej atrakcyjna!

Z tych zachowań lepiej jak najszybciej zrezygnować...

atrakcyjna.jpg

Możesz bardzo dbać o swój wygląd, a przy tym być nieatrakcyjna dla mężczyzn... Dlaczego? Na to, jak postrzegają Cię inni, ogromny wpływ ma również Twoje zachowanie. Niektóre odpychające nawyki potrafią odbierać urodę... Jakich postaw powinnaś unikać?

Wszechobecna zazdrość i zawiść

Nie możesz przejść obojętnie obok pięknej dziewczyny? Zazdrościsz znajomym ich sukcesów, a jedyna reakcja, na jaką jesteś w stanie się zdobyć, to ciągła krytyka? To właśnie dzięki umniejszaniu czyichś zasług czujesz się lepiej z własnym życiem? Nie porównuj się z każdym spotkanym na swojej drodze człowiekiem- dla mężczyzny to znak, że nie wierzysz w samą siebie i musisz udowadniać wszystkim swoją wartość.... Uwierz, że mężczyzna nie chce być Twoim kolejnym sposobem na dowartościowanie się.

Tworzenie konfliktów 

Żaden mężczyzna nie chce wiązać się z kobietą, która nie może przeżyć jednego dnia bez awantury. Jeżeli ciągle szukasz okazji do konfliktu, prawdopodobnie zmagasz się z problemem, którego nie potrafisz sama rozwiązać. Chyba najwyższa pora przyznać się do tego i poszukać pomocy u specjalisty. Pamiętaj, że za każdy konflikt są odpowiedzialne dwie osoby...

Wścibstwo 

Lubisz mieć wszystko pod kontrolą? Niestety nie każdy chce być kontrolowany. Zastanów się, czy byłabyś dobrym partnerem dla samej siebie? Jeśli nie- pora coś zmienić.  Daj swojemu mężczyźnie tyle wolności, ile potrzebuje. Nie dopytuj o jego przeszłość- zwłaszcza na pierwszej randce! Czy naprawdę wszystko musisz wiedzieć? 

Egoizm 

Cały czas jesteś skupiona jedynie na własnych sprawach? Nie lubisz słuchać tego, co mówią do Ciebie najbliżsi? Nie dziw się, że nie każdemu odpowiada taki układ. Brak zainteresowania sprawami partnera i całkowite skupienie na sobie to oznaka braku szacunku i zwyczajnego, ludzkiego zrozumienia dla potrzeb innych.

Przerzucanie odpowiedzialności na innych 

Każde, nawet najgorsze zachowanie, umiesz wytłumaczyć? Za wszystkie Twoje negatywne emocje są odpowiedzialni znajomi, rodzina i partner? Pora wziąć odpowiedzialność za swoje decyzje i przestać wysługiwać się innymi! 

Zdjęcie: iStock 

 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Środa 11.10.2017 (aktualizacja: 2017-10-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
This is amazing post. Thanks for sharing. https://spotify-webplayer.com login
Dodano: 2018-09-26 11:32:11 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×