Czuję, że on mnie zdradza

Mój mąż od trzech lat pracuje w innym mieście, a do domu przyjeżdża jedynie na soboty i niedziele. Kiedy jest razem z nami, jest kochającym ojcem i mężem, ale ja czuję, że tam ma inną kobietę. Już kilka razy miałam wrażenie, że chce mi coś ważnego powiedzieć. Moja intuicja mnie nie zawodzi. Może powinnam odwiedzić go niespodziewanie?

Czuję, że on mnie zdradza


Odradzam, bo dla niego byłby to jednoznaczny komunikat: "Nie wierzę ci, nie mam do ciebie zaufania". Lepiej zastanów się, skąd u ciebie takie podejrzenia. Kobieca intuicja to ważna rzecz, ale zawsze warto wesprzeć ją racjonalnym myśleniem. Może ulegasz mitowi, że związek na odległość prędzej czy później kończy się zdradą? A może sama masz jakieś wątpliwości dotyczące waszych relacji?

W takiej sytuacji są dwie możliwości. Możesz wyłożyć karty na stół i podczas szczerej rozmowy powiedzieć mężowi o podszeptach swojej intuicji. Ale jeśli się na to zdecydujesz, spokojnie wysłuchaj tego, co ma ci do powiedzenia i uwierz w jego słowa, zamiast dalej brnąć: "Niby powiedział, że nikogo nie ma, ale wyczułam, że ma coś na sumieniu". Możesz też bardziej skoncentrować się na tym, by wspólne weekendy dawały wam obojgu energię na kolejny tydzień.

Związek na odległość jest trudny, ale dziś wiele par żyje w ten sposób. A przy okazji zapytaj męża, co myśli o twoim planie odwiedzenia go. Może to dobry pomysł, by pobyć razem na "jego terenie". Nie zaszkodzi też czuły SMS od czasu do czasu. Wykorzystaj swoje obawy do tego, żeby ożywić wasz związek.

Tekst: Ewa Klepacka-Gryz

Przeczytaj również:

Bilans kochanki
Wierny aż po grób?


Dodał(a): Michalina Gruszka , Poniedziałek 05.12.2011 (aktualizacja: 2011-12-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
szyszka094
zapytaj wprost
Dodano: 2011-12-27 19:52:46 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×