Dlaczego mężczyźni lubią kobiety w spódnicach?

Dzisiaj Światowy Dzień Spódnic. Dlaczego warto je zakładać?

Dlaczego mężczyźni lubią kobiety w spódnicach?

Niektóre panie nie lubią chodzić w spódnicach i w swoich szafach mają tylko spodnie, a inne z kolei nie wyobrażają sobie bez nich dnia.

Dzisiaj to właśnie spódnice mają swoje święto. Dlaczego mężczyźni tak lubią, kiedy kobiety zakładają tę część garderoby? Opowiedział sam facet.

1. Spódnice zazwyczaj odsłaniają nogi. Nawet te długie często mają spore rozporki, które podkręcają męską wyobraźnię. Nie przejmujcie się tym, czy macie grube, chude, czy krzywe nogi - one hipnotyzują facetów.

2. Nie ma co ukrywać, że mężczyźni często myślą o seksie. Kiedy widzą krótką spódniczkę, niektórzy tylko czekaj, aż szczególnie latem zawieje wiatr. Bywa, że od razu wyobraźnia im podpowiada "łatwy dostęp".

Zobaczcie także: Mężczyźni naprawdę boją się inteligentnych kobiet? Oto wyniki badań

3. Spódnica to także symbol kobiecości. Jeżeli dodatkowo opina kształty kobiety, dodaje seksapilu, co nie uchodzi uwagi facetów.

4. Spódnica w połączeniu ze szpilkami działa na mężczyzn jak płachta na byka - zwraca uwagę i odpowiednio pobudza.

5. Spódnica pobudza wyobraźnię mężczyzn... nie wszystko musi być odsłonięte, żeby sobie wyobrażali ocierające się uda, co podnieca każdego faceta.

Czy męskie myślenie przekonuje was do noszenia spódnic?Zobaczcie także:Foto: ThinkstockDodał(a): Anka P. , Piątek 30.10.2015 (aktualizacja: 2015-10-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Straszliwie wulgarny i prymitywny 'artykulik'
Dodano: 2015-10-31 23:28:53 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×