Dwa oblicza kobiety

Miałem romans z młodszą kobietą. Bardzo szybko się zakochałem, jak nastolatek. Byłem gotowy zostawić dla niej rodzinę, ale ona odrzuciła moją miłość, powiedziała, że chce ułożyć sobie życie z mężem. Minął rok i znowu zaczęliśmy się spotykać. Ona twierdzi, że nie wyobraża sobie życia beze mnie. Nie rozumiem, o co jej chodzi. Nie chcę już dłużej ranić mojej żony, bo choć nie łączy nas namiętność z pierwszych dni po ślubie, to myślę, że się przyjaźnimy i tworzymy zgodny duet. Coraz częściej dochodzę do wniosku, że to jest ważniejsze niż szał zakochania...

Dwa oblicza kobiety


Myślę, że najprościej byłoby ją o to zapytać. Rozumiem, że czujesz się rozczarowany i zraniony, bo kobieta, dla której gotowy byłeś zostawić wszystko, odrzuciła cię, a teraz znowu cię mami. Nie bez znaczenia jest też fakt, że twoja przyjaciółka obaliła mit, że to kobieta oczekuje od mężczyzny deklaracji na życie, podczas gdy on może mieć podwójny związek.

W waszym przypadku jest odwrotnie. Może to twoja przyjaciółka nie chce zrezygnować ani z męża, ani z ciebie. A dla ciebie taki układ jest trudny do zaakceptowania. Podwójne związki nie są łatwe, zwłaszcza kiedy trwają długo. Jedna ze stron w końcu ma dość ukrywania się, lęku, że kiedyś wszystko się wyda. Często tą stroną jest kobieta, ale jak się okazuje, nie zawsze.

Teraz twój ruch. Zadaj sobie pytanie, co cię najbardziej męczy. Fakt, że przyjaciółka odrzuciła twoją deklarację na wspólne życie? A może nie chcesz dłużej prowadzić podwójnego życia? Nie musisz znać pobudek jej działania, choć możesz ją zapytać, kim dla niej jesteś. A jeśli dłużej taki układ ci nie odpowiada, po prostu zakończ go.

Tekst: Ewa Klepacka-Gryz

Przeczytaj również:

Kiedy się rozstać?
Mężczyźni zakochują się pierwsi!


Dodał(a): Michalina Gruszka , Piątek 04.11.2011 (aktualizacja: 2011-11-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
rendus
Niebezpieczne związki...
Dodano: 2011-11-04 20:32:49 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×