Idealne miejsca na wakacyjną miłość

Wakacyjny czas sprzyja zawieraniu nowych znajomości. Jest to okres gorących flirtów, zauroczeń i urlopowych romansów, na które wielu z nas czeka z utęsknieniem przez cały rok. Odliczamy dni do naszego wymarzonego wyjazdu. Wyobrażamy sobie, jak będziemy się wspaniale czuły na urlopie, jakie zwiedzimy miejsca i jak się będziemy bawić. Wizje gorących plaż i naszych opalonych cia uzupełnia obrazek tego jedynego, wyśnionego mężczyzny, bez którego cały nasz wyjazd nie miałby sensu…

Idealne miejsca na wakacyjną miłość

Idealne miejsca na wakacyjną miłość


Prawdą jest, że kobiety chcą przeżywać wakacyjne miłości, zarówno singielki jak i te w związkach. Przyczyn jest wiele: brak czasu na co dzień na szukanie partnera, chęć przeżycia pięknej przygody, próba zaleczenia ran po nieudanym związku, czy sentymentalne wspomnienia z poprzednich wakacji. To właśnie na letnich wyjazdach najczęściej zdarzają nam się gorące romanse lub choćby przelotne flirty. W wakacje jesteśmy z założenia bardziej podatne na zawieranie nowych kontaktów. Pracę i nasze codzienne problemy przynajmniej na jeden, dwa tygodnie w roku, zostawiamy w domu. Na urlopach jesteśmy zrelaksowane i wypoczęte, a naszych głów nie zaprzątają oddalone o kilometry sprawy.  Uśmiechamy się częściej, bo mamy więcej powodów do radości. Nasze ciała i umysły odpoczywają, nabieramy sił i czujemy się dzięki temu bardziej atrakcyjne. Lepsze samopoczucie sprawia, że przyciągamy do siebie ludzi, również mężczyzn. Takie okoliczności zdecydowanie sprzyjają możliwości romansu.
Z pozytywnym nastawieniem i wizją udanego lata czas na zaplanowanie urlopu. Jeśli szukasz wakacyjnej miłości musisz wiedzieć, które miejsca wybierać. Miejscowość do której się wybierzesz może w łatwy sposób zdeterminować i zweryfikować Twoje plany. Pamiętaj, więc o kilku wskazówkach, które pomogą Ci wybrać idealne miejsce na urlop.


Lato nad polskim morzem. Temperatura za oknem nie daje nam wyboru- ten czas najlepiej spędzać na plaży. Nadmorskie kurorty są już wypełnione turystami, wśród nich jest też najprawdopodobniej Twój wymarzony facet. Warto wziąć kilka dni wolnego, spakować bikini i olejki i wyruszyć na podbój męskich serc. Omijaj miejsca, które przyciągają przede wszystkim rodziny z dziećmi. Jeśli wybierzesz się do malutkiej miejscowości, może okazać się, że na plaży otaczają Ciebie tylko zamki z piasku i piszczące  gromadki dzieciaków, a wieczorem, gdy zamkną się ostatnie budki z zapiekankami, nie ma co robić. Żeby uniknąć katastrofy warto przed wyjazdem zrobić rozeznanie w ofertach polskiego wybrzeża. Znajdź internetowe fora, na których użytkownicy wymieniają się informacjami o kurortach. Wybierając zakwaterowanie, nie kieruj się tylko kwestiami finansowymi i odległością do plaży. Jeśli pensjonat ma w opisie lub nazwie „rodzinny” – nie jest dla Ciebie. Duże miejscowości i miasta mają przewagę. Większość młodych ludzi preferuje typowo imprezowe miejscówki na wybrzeżu. Na zachodzie królują Międzyzdroje, Kołobrzeg i Mielno, na wschodzie Trójmiasto i Półwysep Helski. Dobrą podpowiedzią będzie dla Ciebie trasa koncertowa znanego artysty lub imprez cyklicznych. Organizatorzy takich eventów wybierają miejsca, które skupiają młodych, nastawionych na zabawę turystów.

Dobrą opcją jest wyjazd na festiwal, lub koncert w plenerze. Plusem będzie na pewno to, że większość wydarzeń kulturalnych dzieje się w weekendy w największych miastach w Polsce. W piątek po południu wsiądź w samochód, pociąg lub samolot, by zyskać na czasie i wpadnij w wir letniego festiwalowego szaleństwa. Plenerowe eventy są pełne facetów. Podczas masowych imprez ludzie są znacznie bardziej otwarci na zawieranie znajomości, a festiwalowa aura wprowadza w pozytywny nastrój. Nie bój się pierwsza inicjować kontakty, wśród uczestników imprezy przynajmniej połowa mężczyzn ma takie same zamiary jak Ty. Tłum oznacza różnorodność. Plenerowy koncert to nie tramwaj, w którym raz na kilka miesięcy pojawia się obiekt godny Twojej uwagi!


Zagraniczne wyjazdy. Jeśli marzysz o spacerach przy zachodzie słońca i czułych słówkach szeptanych do ucha, południowe klimaty są dla Ciebie idealną opcją. Najlepsze będą kraje basenu Morza Śródziemnego lub gorące wyspy. Prawdopodobieństwo spotkania wyśnionego kochanka o ogromnym temperamencie jest niemalże stuprocentowe. Musisz jednak uważać, miejscowi południowcy kochają zagraniczne turystki, a ich miłosne podboje rozpoczynają się i kończą wraz z kolejnymi  turnusami. I tak przez cały letni sezon. Dlatego, jeśli liczysz na trwalszą znajomość, szukaj wśród turystów, którzy tak jak Ty są na wakacjach.

Tekst: Martyna Matysiak

Źródło: MilionKobiet.pl

Dodał(a): Martyna Matysiak , Czwartek 09.08.2012 (aktualizacja: 2012-09-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×