Jak mężczyźni reagują na zaczepki ich kobiet na ulicy?

Cosmopolitan.com przeprowadził kolejny ciekawy eksperyment. Zobaczcie reakcję facetów, których kobiety są zaczepiane na ulicy.

Jak mężczyźni reagują na zaczepki na ulicy ich kobiet?

Portal Cosmopolitan poprosił 3 pary o zbadanie reakcji na zaczepki przechodniów. Partnerki miały przejść po ulicach razem z ukrytą kamerą, która rejestrowała, z jakimi zaczepkami spotykają się na co dzień. Portal postanowił także sprawdzić, jak na nie zareagują partnerzy kobiet.

Wśród komentarzy przechodniów nie zabrakło "komplementów", propozycji masażu, cmoknięć, a także innych zaczepek.

Zobaczcie także: ZACZEPIANIE KOBIET NA ULICY TO MOLESTOWANIE?

Najczęstszą reakcją panów było: "No nie!", "Serio?". 

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że tego typu zaczepki bywają naprawdę niesympatyczne. Często ludzie wręcz twierdzą, że to musi być miłe, ponieważ ktoś się tobą interesuje. Otóż nie, kobiety wcale na to nie czekają i chcą po prostu spokojnie dotrzeć z punktu A do punktu B. 

Zobaczcie także: JAK SIĘ CZUJE KOBIETA NA ULICACH NOWEGO JORKU?

Według statystyk organizacji Stop Street Harassment, nawet od 70 do 99% kobiet doświadcza zaczepiania na ulicy, co przejawia się m.in. komentarzami, czy gwizdami. Władze Nowego Jorku i Filadelfii próbują z tym walczyć m.in. rozwieszaniem plakatów, ale jak widać, na razie na niewiele się to zdaje. Zobaczcie nagranie z ukrytej kamery: Zobaczcie także: Źródło/ Foto: YouTube/Cosmopolitan.com

Dodał(a): Anka P. , Czwartek 30.07.2015 (aktualizacja: 2015-07-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×