Jak poderwać faceta przez internet?

Coraz więcej związków ma swój początek na portalach randkowych. Mamy dla was porady, jak zaciekawić faceta właśnie w czasie rozmowy przez internet.

Jak poderwać faceta przez internet


Internet coraz śmielej wkracza praktycznie w każdą sferę naszego życia. Niezwykle pomocny okazał się także w kontaktach międzyludzkich i zawieraniu znajomości. Coraz popularniejsze stają się wszelkiego rodzaju portale randkowe i nie tylko. To właśnie dzięki nim poznaje się duża ilość par, które następnie zawierają związki małżeńskie. Zastanawiacie się, jak zainteresować faceta w czasie rozmowy przez internet? Mamy dla was kilka wskazówek.

1. Dobre wejście to podstawa. Rozpocznij od ciekawego przywitania. "Hej" albo "Hello" nie zainteresuje faceta, ale już "Bonjour" wydaje się dużo ciekawsze.

2. Na samym początku oczywiście zadawaj pytania. W końcu jak łatwiej poznać drugą osobę, jeżeli właśnie nie poprzez pytania? Jednak nie mogą być one zbytnio zawiłe i prywatne. Zadawaj takie, na które facet bez problemu będzie mógł odpowiedzieć.

3. Kiedy odpowiadasz na pytania, nie wpadaj w słowotok. Wyrazy dobieraj z rozmysłem. Internet "przyjmie" wszystko, a facet będzie mógł wrócić do tego co napisałaś, albo go znudzi zbyt długie czytanie. Musisz go przede wszystkim zainteresować swoimi wypowiedziami tak, aby to właśnie na rozmowie z tobą chciał się skupić, a nie na programie rozrywkowym czy filmie, który leci w tle. Spróbuj go zaciekawić swoim interesującym hobby, albo... prośbą o radę np. jak coś naprawić.

Jak poderwać faceta przez internet4. Nie używaj zbyt dużej ilości emotikon. Po pierwsze facet może ich nie rozumieć w ten sam sposób co ty, a po drugie może mu się to wydać bardzo dziecinne. Najbardziej uniwersalną emotikoną jest ";-)".

5. Skup się w czasie rozmowy - zwłaszcza kiedy rozmawiasz z kimś jeszcze. Nie ma większego błędu jak pomylenie imion. Nie popełniaj też błędów ortograficznych.

6. Przez internet czasem dużo łatwiej flirtować niż w realu. Możesz czuć się swobodnie i spróbować różnych sztuczek. W końcu taka rozmowa do niczego cię jeszcze nie zobowiązuje, a możesz chociażby poćwiczyć flirt - trening czyni mistrza!

7. Powstrzymaj się od zbyt dużej ilości zdjęć - szczególnie tych odważnych. Lepiej niech na żywo przekona się jaka jesteś ładna, a ty zobaczysz, czy warto dla niego tracić swój czas.

Zdarzyło się wam umówić przez internet?Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Shutterstock


Dodał(a): Anka P. , Wtorek 20.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×