Jak spędzić udany dzień z mamą w Dzień Matki?

Sprawdź nasze pomysły!

dzienmatkipomysl2017main.jpg

Dzień Matki tuż tuż! I chociaż więź z mamą powinnyśmy celebrować nie tylko od święta, ale i na co dzień, często, zwłaszcza, gdy mamy już własną rodzinę, brak nam na to czasu. 

Całe szczęście jednak, że istnieje choć jeden dzień w roku, gdy wręcz wskazane jest świętowanie tego, jak wspaniałym darem od losu jest nasza mama. W jaki sposób uprzyjemnić rodzicielce ten dzień? Z czego będzie zadowolona? Oto nasze cztery, sprawdzone pomysły:


Wspólny wypad do spa

Zamiast kupować mamie kolejny bukiet kwiatów, warto w tym roku postawić na coś nieco bardziej pomysłowego. Twoja mama, jak każda kobieta, na pewno ucieszy się ze wspólnego wypadu do pobliskiego salonu spa. 

Oprócz tego, że zostanie dopieszczona przez specjalistów w zakresie urody i relaksu, to będziecie miały również czas na babskie pogaduchy i poczujecie się tak, jakbyś znowu była nastolatką, która urządza sobie wspólny czas z mamą. 


Pełna kultura

Świetnym pomysłem jest także kulturalny wieczór spędzony ze swoją mamą. Może wybierzcie się wspólnie do teatru lub do kina? A później na kolację lub do kawiarni? Kto powiedział, że ciekawe wypady w mieście to jedynie domena znajomych lub drugiej połówki? Taki kulturalny wieczór z mamą z całą pewnością będzie świetnie spędzonym razem czasem, który obie zapamiętacie na długo!


(niebanalny) Rodzinny obiad

Jeśli Dzień Matki chcesz świętować nieco bardziej klasycznie, czyli po prostu wybrać się do mamy z bukietem pięknych kwiatów i spotkać z całą rodziną, pamiętaj o tym, aby tego dnia ulżyć mamie. Jeśli zamierzasz przyjść z rodziną na obiad do mamy, przyjdź z gotowym cateringiem lub chociaż ciastem, aby mama nie musiała w dniu swojego święta cały dzień "stać przy garach". Niech tego dnia tylko leży, pachnie i przyjmuje prezenty! ;)


Weekendowa wycieczka

W tym roku świetnie się składa - Dzień Matki wypada w piątek, dlatego jeśli masz na to ochotę i możliwości finansowe, warto urządzić sobie z mamą, a nawet całą rodziną, weekendową eskapadę, z dala od pracy i zgiełku miasta. Jeśli nie możesz pozwolić sobie na dłuższy wyjazd, warto chociażby wybrać się na piknik - zrelaksujecie się i spędzicie przyjemnie czas na świeżym powietrzu. 


Jakie masz ulubione sposoby na spędzanie Dnia Matki? Czy w tym roku planujesz coś specjalnego? Czekamy na komentarze!  

zdjęcie: iStock 

Zobacz też:


Dodał(a): Natalia Fijał , Środa 24.05.2017 (aktualizacja: 2017-05-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Ja zamiast "zwykłych" prezentów zawsze wolę spędzić z mamą czas - takie dni się pamięta przez długo :) W tym roku zabieram ją najpierw do teatru a później na kolację do naszej ulubionej restauracji - Akademii na Mokotowie. Jedzenie u nich jest zawsze pyszne i panuje tam fajna, elegancka atmosfera. Już nie mogę się doczekać!
Dodano: 2018-05-08 15:13:33 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×