Lady Gaga była zgwałcona?

Wokalistka wzbudza wiele kontrowersji, ale tym razem temat jest poważny. Sprawdźcie co mówi o wydarzeniu sprzed kilku lat...

Lady Gaga była zgwałcona?

Lady Gaga była zgwałcona?


Lady Gaga była gościem programu Howarda Sterna. W tym też show przyznała, że kiedy miała 19 lat, padła ofiara gwałtu, którego dopuścił się producent muzyczny. Wokalistka dodała, że po tym zdarzeniu ogromną rolę w jej życiu odegrali terapeuci, dzięki którym udało jej się poradzić z tą traumatyczną sytuacją.

Gwiazda mówi: Przeszłam przez kilka strasznych momentów w życiu ale teraz jestem w stanie się z tego śmiać. Przeszłam dwie długie terapie i poradziłam sobie z traumą. Gdy miałam 19 lat, zgwałcił mnie producent muzyczny. Wtedy byłam pustą skorupą samej siebie. Nie byłam sobą.

Dodaje także, że kiedy gwałt miał miejsce, miała zaledwie 19 lat, chodziła do katolickiej szkoły, była naiwna i myślała, że tacy po prostu są dorośli mężczyźni. 

Po tym wywiadzie pojawił się tajemniczy informator, który podaje, jakoby gwałcicielem był Dr Luke - były menadżer Keshy, jednak Lady Gaga nie potwierdza tych wiadomości i twierdzi, że nie poda danych sprawcy.

Jak się obronić przed gwałtem?Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: FameFlynet/ Instagram


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 03.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×