Naukowcy oszacowali, jaki jest... najlepszy typ mężczyzny! Jest tylko pewien haczyk

Szukasz idealnego partnera? To może być trudniejsze niż myślisz...

idealnyfacettt.jpg

Wydaje Ci się, że Twojemu partnerowi daleko do ideału? Dzięki najnowszym badaniom wiemy, którzy mężczyźni najlepiej sprawdzają się w związkach. Jest jednak pewien haczyk...

Dr Maria Pallotta-Chiarolli z Uniwersytetu w Deakin przeprowadziła ankiety wśród 79 kobiet związanych z biseksualnymi mężczyznami. Okazało się, że biseksualiści to nie tylko wspaniali, namiętni kochankowie. Doskonale radzą sobie także w roli mężów, a kiedy pojawia się dziecko, są wspaniałymi ojcami. Część kobiet biorących udział w badaniach Dr Marii Pallotty-Chiarolli jednoznacznie stwierdziła, że po związaniu się z biseksualnymi mężczyznami nie byłaby w stanie wrócić do związku z heteroseksualnym partnerem.

Okazuje się, że otwartość biseksualistów sprzyja prawidłowym kontaktom w związku. Zupełnie inaczej podchodzą oni również do kwestii równouprawnienia. Sprawiedliwy podział obowiązków jest dla nich główną zasadą, jaka powinna panować w związku. Co ciekawe, biseksualni mężczyźni mają rzekomo wykazywać mniej agresywnych zachowań niż heteroseksualni partnerzy.

Kobiety biorące udział w badaniu określiły swoich partnerów jako bardziej otwartych na kobiece potrzeby i fantazje seksualne. Ankietowane jednoznacznie stwierdziły, że ich mężczyźni są też dużo bardziej dostępni jeśli chodzi o wyrażanie emocji.

Co sądzisz o wynikach badań? Uważasz, że oddają prawdę, czy ankietowane kobiety nieco wybieliły swoich partnerów życiowych? Czekamy na komentarze!  

Zdjęcie: iStock 

Źródło: Independent Dodał(a): Alicja Bartosiak , Piątek 21.04.2017 (aktualizacja: 2017-04-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Zapraszam do bardzo ciekawego badania dotyczącego cech temperamentu oraz otwartości na doświadczenia seksualne.

Jest do badanie naukowe przeznaczone na potrzeby pracy magisterskiej.

https://goo.gl/forms/PQ5Q0BSvSsjXIQGF3
Dodano: 2017-05-16 13:42:59 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×