Nie daj sobie ukraść partnera!

Niektóre kobiety interesują tylko zajęci mężczyźni. Rozbijanie związków jest ich swego rodzaju hobby, a każde kolejne udane łowy zwiększają ich pewność siebie oraz skuteczność.Co zrobić, gdy Twoim ukochanym zaczyna interesować się złodziejka partnerów?

Nie daj sobie ukraść partnera!

Nie daj sobie ukraść partnera!

Złodziejka mężczyzn wbrew pozorom nie czeka na Wasz kryzys w związku. Polowanie na zajętych mężczyzn dodaje jej skrzydeł. Jest pewna siebie i atrakcyjna, a uwodzenie mężczyzn w związkach utwierdza ją w wysokim mniemaniu o sobie. Środowiskiem jej działań jest najczęściej miejsce pracy i choć nie masz wpływu na to z kim pracuje Twój ukochany, możesz popsuć łowy rywalce.

Jak ją namierzyć? To nie jest zbyt trudne, jeśli złodziejka upatrzyła sobie właśnie Twojego partnera, pewnie często słyszysz jej imię. Ona znajduje mnóstwo sposobów, by wejść w interakcję z Twoim ukochanym. Flirtuje z nim bez ogródek, pomaga w projektach, zjawia się zawsze, gdy on zostaje sam. Dowodem na to, że Twój partner uległ jej wpływom są wymijające wypowiedzi, gdy o nią pytasz. On czuje się niezręcznie i ma poczucie winy z powodu jej zalotów ale z drugiej strony złodziejka potrafi dopieścić jego ego.

Postaw sprawę jasno. Gdy będziesz miała pewność, że Twój partner jest celem złodziejki mężczyzn, musisz mu jak najszybciej zakomunikować, że nie masz zaufania do tej kobiety. Powiedz mu, że gdyby Ciebie podrywał w pracy super przystojny mężczyzna pewnie też mogłabyś ulec jego urokowi. Twój ukochany zrozumie, że flirty nie są niewinne i że nie tylko on może zdradzić, Ty także byłabyś do tego zdolna. Poinformuj go również, że nie życzysz sobie, by poza kontaktem zawodowym łączyły go z tą kobietą jakiekolwiek inne relacje. Warto byś odwiedziła swojego ukochanego w porze lunchu w pracy. Pokaż złodziejce, że bronisz swojego terytorium. Jeśli i Ty i Twój ukochany będziecie trzymać się razem, złodziejka prawdopodobnie znajdzie sobie inny obiekt zainteresowań.

W show biznesie zdrady i rozbite związki to chleb powszedni. Sprawdź, jak sprytne dziewczyny potrafią to wykorzystać!Dodał(a): Martyna Matysiak , Czwartek 30.08.2012 (aktualizacja: 2012-08-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×