Nie wiecie jak zakończyć związek? Ktoś może to zrobić za was

Czasem rozstanie nie należy do najprostszych zadań. Co powiecie na firmę, która wam to ułatwi?

rozstanie.jpg

Zapewne niejedna z was ma za sobą sytuację, kiedy to męczyła się z partnerem, myślała o rozstaniu, ale odkładała tę decyzję na później, ponieważ tak naprawdę bała się o tym poinformować drugą stronę. Teraz już nie trzeba się o to martwić, ponieważ jest ktoś, kto może to zrobić za nas.

Zobaczcie także: Czy rozwód pogarsza stan zdrowia?

Krusty Mazin ma 37 lat i mieszka w Melbourne. To właśnie ona stworzyła firmę "Sorry It's Over" (Przepraszam to koniec), która zajmuje się pomocą w wyrażaniu emocji. Jak to działa? Krusty wysyła do partnera np. emaila. Informuje w nim konkretną osobę, że druga strona z nią zrywa. Stara się być delikatna, zaznacza, że to ona kontaktuje się z nim, ponieważ partner obawia się konfrontacji, lecz nie jest to wyraz braku szacunku. Często dodaje do wiadomości to, co klient chce aby się w niej zawarło, ale bywa i tak, że używa własnych słów, aby zmniejszyć smutek porzucanej osoby.

Skąd taki pomysł? Australijka podkreśla, że zawsze była dobra w mediacjach między ludźmi. Ponadto pracowała jako pielęgniarka i to ją nauczyło dużej empatii. Zauważyła przy tym, że obecnie ludzie, którzy wiele pracują, a ich kontakt w dużej mierze opiera się na pisaniu za pomocą komunikatorów internetowych, mają problem z bezpośrednią rozmową, dlatego też postanowiła, że im pomoże przy przeprowadzaniu tak ciężkich rozmów.

Zobaczcie także: Aplikacja randkowa połączyła... rodzeństwo!

Jeżeli ktoś chce wydać więcej pieniędzy na rozstanie, Krusty może wysłać porzucanej osobie np. bukiet kwiatów. Istnieje także możliwość wysłania kogoś, kto osobiście poinformuje drugą stronę o decyzji partnera o rozstaniu.

Na razie taka firma działa tylko w Australii. Chciałybyście, aby taka sama powstała w Polsce?

Co o tym myślicie?

Zobaczcie także:Źródło: Elite Daily
Foto: Shutterstock
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 13.05.2015 (aktualizacja: 2015-05-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×