Oczaruj go pewnością siebie!

Nic tak nie przyciąga mężczyzn jak atrakcyjna kobieta, która jest świadoma swojej wartości. Mężczyźni uwielbiają kobiety, które są pewne siebie i śmiało kroczą przez życie z podniesioną do góry głową. Wcale nie chodzi o to, byś była zadufana w sobie i narcystyczna. Ważne abyś wysyłała sygnały, że akceptujesz siebie i nie masz kompleksów. Szczęśliwej kobiecie znacznie prościej jest znaleźć wymarzonego partnera i stworzyć udany związek. Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się czym oczarujesz swojego wybranka.

Oczaruj go pewnością siebie!

Oczaruj go pewnością siebie!

Pewność siebie to Twoja tajna broń. Sprawdź triki, które możesz wykorzystać na randce, by nowo poznany mężczyzna nie mógł przestać o Tobie myśleć.  

Jak przygotować się do randki?

Jak przygotować się do randki?


Śmiej się szeroko! Piękny uśmiech informuje otoczenie, że jesteś osobą pełną życia, która potrafi się dobrze bawić. W jego towarzystwie uśmiechaj się często. Twoje pozytywne wibracje sprawią, że on nie będzie się mógł Tobie oprzeć.

Pochyl się w jego stronę.
W czasie rozmowy zmniejsz dystans między Wami. Gdy wkroczysz w jego intymną strefę zarezerwowaną jedynie dla najbliższych, wzmocnisz chemię między Wami i przyspieszysz bieg wydarzeń. Twoje posunięcie stworzy intymny nastrój.

Sprawdź go przed randką!

Zostaw go z tyłu. Idąc "ramię w ramię" ze swoim mężczyzną, wyprzedź go pod byle pretekstem. Gdy zaczynasz się oddalać, pojawia się w nim potrzeba, by Ciebie gonić. Dajesz mu do zrozumienia, że to Ty rozdajesz karty. Dodatkowo idąc przed nim możesz być pewna, że on podziwia Twoje nogi i pośladki, co sprawi, że poczujesz się bardzo kobieco i seksownie.

Mów o ton niżej. Niski głos u kobiety niesamowicie kręci mężczyzn. Twój głos obniża się, gdy jesteś pobudzona seksualnie, ale możesz uzyskać podobny efekt mówiąc ciszej. Żeby Cię usłyszeć, ukochany będzie musiał się bardziej wysilić i przysunąć bliżej Ciebie.

Quiz: Co wiesz o flirtowaniu?

Bądź pewna swojego oddechu. Nawet najbardziej atrakcyjne w formie zaloty może zniweczyć nieświeży oddech. Pamiętaj, by mieć przy sobie zawsze gumy do żucia lub cukierki. Owocowy, czy miętowy zapach z Twoich ust zachęci partnera, by skraść Ci całusa.

Flirtowanie bez tajemnic

Dotykaj się subtelnie.
Muskając palcami swoje włosy i ciało w czasie rozmowy, zaostrzasz jego apetyt. Mężczyzna wodzi wzrokiem za Twoimi dłońmi marząc, by też Ciebie dotknąć. Wprawiasz w zmysłowy nastrój zarówno siebie jak i partnera.


Dowiedz się, jak rozkochać mężczyznę?

Foto: Thinkstock
Dodał(a): Martyna Matysiak , Środa 05.09.2012 (aktualizacja: 2012-09-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Anonim
Co to znaczy „pozwolić mężczyźnie zrobić pierwszy krok?” Jak to zrobić, jeżeli On nie pyta o pozwolenie i żadnych kroków nie robi?
Dlaczego w kierunku jednych dziewczyn faceci startują non-stop, a do innych, nie mniej (a czasem nawet bardziej) pięknych nie zbliżają się za cholerę?
Odpowiedzi możesz znaleźć tu: http://www.nospinster.com/2012/09/falstart.html
Miłej lektury :-)
Dodano: 2012-09-11 17:50:27 Zgłoś nadużycie
Anonim
Odwaga i pewność siebie, to jeden z filarów kobiecego portfolio atrakcyjności!
Pozdrawiam : fiolkamozliwosci.pl
Dodano: 2012-09-05 19:43:38 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×