Odpocznij od męża!

To że przysięgaliście sobie miłość i wierność, nie oznacza, że czasem nie możesz wyskoczyć na weekend z koleżankami i zostawić męża samego! Pozwól mu też odpocząć od siebie i naładować akumulatory.

Odpocznij od męża!

Odpocznij od męża!

Kobiety w stałych związkach, często zachowują się jak ubezwłasnowolnione i nie planują wieczorów i weekendów bez swojego partnera. A to duży błąd! Nie musisz czekać, aż Twój mężczyzna zakomunikuje Ci, że zaplanował wyjście z kolegami na piwo, żebyś Ty mogła podnieść słuchawkę i zaprosić przyjaciółkę na wino. Pamiętaj, że każdy człowiek jest indywidualnością, która ma swoje własne potrzeby. Jeśli umiesz spędzać czas osobno, to oznacza że Wasz związek jest stabilny.

Spędzając czas bez siebie, można odpocząć od codziennych kompromisów, które podejmujemy będąc w stałym związku. Trzeba znaleźć równowagę między spędzaniem czasu razem i osobno, wyjście na dwugodzinne zakupy w weekend czy wino z przyjaciółkami w mieście, pozwoli Ci doładować akumulatory, zatęsknić za partnerem i realizować Ci Twoje osobiste potrzeby. Decyzja wspólnego życia nie oznacza spędzanie każdej wolnej minuty razem. I Twój mąż też będzie szczęśliwszy - jeden wieczór bez Ciebie raz na jakiś czas pozwoli mu odpocząć i zauważyć, że Ty również masz swoje potrzeby.

Źródło: MilionKobiet.pl

Przeczytaj również:

Masz prawo się mylić 

Jaki wpływ ma na Ciebie Twój eks? 

Przepis na udaną randkę 


Dodał(a): Ewa Nenko , Piątek 27.07.2012 (aktualizacja: 2012-07-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×