Olbrzymie zaskoczenie podczas ślubu

Goście byli w szoku, że sparaliżowana panna młoda idzie do ołtarza na własnych nogach. Zobacz sama.

paaannaglowe.jpg

Spełniła swoje marzenie

Sześć lat temu gimnastyczka Gina Giaffoglione przeżyła poważny wypadek samochodowy, skutkiem czego był paraliż ciała od pasa w dół. Dziewczyna jednak była nieugięta i postanowiła, że do ołtarza pójdzie na własnych nogach. Kobieta była bardzo zdeterminowana i postanowiła pozostać w formie nawet po wypadku. Jej zapał i optymizm przezwyciężył.

Po oświadczynach Gina zapowiedziała swojemu ojcu, że chce aby ten poprowadził ją do ołtarza, ponieważ to jest jej marzenie. Ojciec utwierdził córkę, że zrobi wszystko, aby tak się stało.
Kobieta przeszła miesiące ciężkiej terapii, aby jej marzenie się spełniło. Po półtora roku Gina wyprostowała ciało, a specjaliści z Kliniki Hanger stworzyli dla Panny Młodej wielki nawias klamrowy na nogi, dzięki któremu mogła stanąć samodzielnie, a sprzęt ukryć pod suknią.

Wszystkie te działania i determinacja kobiety doprowadziły do ogromnego zaskoczenia wśród zgromadzonych na ślubie gości. Skrzętnie skrywana tajemnica spowodowała ogromne wzruszenie wśród uczestników uroczystości.

Postawa tej byłej sportsmenki pomaga innym zauważyć rzeczy, za które powinni być wdzięczni każdego dnia.

Zobacz sama tę wzruszającą historię:

Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: YouTube


Dodał(a): Justyna Nowosielecka , Środa 08.10.2014 (aktualizacja: 2014-10-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×