Portale randkowe pomogą ci w znalezieniu męża

Przez ostatnich kilka lat powstały dziesiątki portali randkowych. Wiele z nich jest dopasowywanych do stylu życia, wykonywanej pracy czy też dla samotnych rodziców. Wierzycie, że są szansą na znalezienie miłości?

portale.jpg

Randkowanie w cyberprzestrzeni

Zapisując się do tego typu portali użytkownicy mają nadzieję na związek dłuższy lub krótszy, ale jednak związek. Często mają możliwość określenia swoich wymagań: profesji, koloru oczu czy zainteresowań. Z katalogów zdjęć można sobie wybrać te najbardziej interesujące osoby. Żeby założyć profi należy napisać kilka informacji o sobie (nie zawsze są one szczere). Następnym krokiem jest wstawienie zdjęcia i opłacenie abonamentu. Po tym wstępie możesz wybierać, wymieniać się numerami telefonu i spotykać się w realu.

Naukowcy uważają, że im bardziej sprofilowany portal, tym mniej czasu potrzeba do umówienia się na randkę. W związku z tym katolicy postanowili zakładać własne portale, które pozwalają na dobór swojej "drugiej połówki" na zasadzie podobieństw światopoglądowych. Nie od dziś wiadomo, że pary dobierają się właśnie na tej zasadzie. Najbardziej stabilne związki to takie, które reprezentują tę samą klasę społeczną, religię czy poglądy polityczne.

Każdy użytkownik, który pragnie dołączyć do takiego portalu musi odpowiedzieć sobie na pytania o pragnienie serca, motywację czy stan cywilny. Jeżeli odpowie na te pytania, może przejść do rejestracji. Portal organizuje różnego rodzaju eventy, które zrzeszają uczestników katolickich portali randkowych. Na jednym z nich czytamy, że każdy może się zapisać nawet jeśli nie jest katolikiem, warunkiem jest, że będzie zachowywał wszystkie obowiązujące zasady. Każdy uczestnik musi wypełnić kilka stron kwestionariuszy, a następnie dostaje kilka propozycji spełniających wszystkie oczekiwania, dlatego coraz więcej osób decyduje się na taką formę zawierania znajomości. Jest ona szybka, łatwa i nie muszą wychodzić z domu.

Z badań World Dating Company wynika, że aż 97% użytkowników portali są Polakami w wieku 40 lat, a najstarszy portal randkowy obchodzi już 10 rocznicę.

A ty co sądzisz o tego typu portalach?

Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: ShutterstockDodał(a): Justyna Nowosielecka , Piątek 19.09.2014 (aktualizacja: 2014-09-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (7)

Awatar
Anonim
Ja też polecam portale randkowe. Takie top 5 z których warto skorzystać znajdziecie np. tutaj http:// https://www.top5portalerandkowe.pl. Warto spróbować, dużo fajnych związków poznało się właśnie w taki sposób! :)
Dodano: 2018-12-01 15:11:14 Zgłoś nadużycie
Anonim
Ja też polecam portale randkowe. Takie top 5 z których warto skorzystać znajdziecie np. tutaj https://www.top5portalerandkowe.pl. Warto spróbować, dużo fajnych związków poznało się właśnie w taki sposób! :)
Dodano: 2018-12-01 15:08:42 Zgłoś nadużycie
Anonim
strony randkowe są rewolucją XXI wieku, furtką dla nieśmiałych do poszerzania kręgów znajomych i bardziej efektywnych poszukiwań drugiej połówki. Ludzie, którzy nie potrafią się odnaleźć na tego typu stronach powini zerknąć na posty z mojego bloga: https://www.topportalrandkowy.pl/blog/
Dodano: 2018-06-02 15:58:53 Zgłoś nadużycie
czay
Tu się zgodzę, swojego chłopaka poznałam właśnie na portalu randkowym kochaj.pl i dobrali nas tam całkiem dobrze, mają fajny test dopasowania. Dogadujemy się dobrze, i myślę że jest szansa na wspólne życie razem.
Dodano: 2017-12-19 17:49:42 Zgłoś nadużycie
Anonim
Ja w to nie wierze, ale jak ktoś musi to nich chociaż się stosuje do zasad bezpieczeństwa http://www.lafoto.pl/portale-randkowe-jak-z-nich-korzystac/
Dodano: 2017-08-18 18:07:01 Zgłoś nadużycie
Anonim
Ja osobiście szukałam faceta baardzo dłuuuuugo. Gdybym wcześniej skorzystała z portali randkowych to pewnie tak długo nie byłabym samotna.
Korzystałam z http://sympatia.pl oraz http://buziak.pl i mogę te dwa portale randkowe polecić.
Aktualnie jestem zaręczona i planujemy ślub pod koniec roku. Zatem nie odpuszczajcie, szukajcie szczęścia na wszelkie możliwe sposoby.
Dodano: 2015-03-25 23:14:51 Zgłoś nadużycie
Anonim
Zapraszam na Portal Randkowy dla Dorosłych http://www.SEXustawki.pl
Dodano: 2014-12-30 03:30:20 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×