Poznaj listę nietypowych rzeczy, które mężczyźni lubią u kobiet

O tym, że panom podobają się nasze nogi, uśmiech i sylwetka już wiemy. Ale jest dość zaskakująca lista rzeczy, które mężczyźni uważają za atrakcyjne, a które nam kobietom nie przyszłyby do głowy.

co podoba się mężczyznom.jpg

Poznaj listę nietypowych rzeczy, które mężczyźni lubią u kobiet

Wszystkim zazwyczaj wydaje się, że mężczyznom podoba się głównie wygląd kobiety. Tak, oczywiście jest w tym dużo racji, ale są pewne rzeczy, które sprawiają, że dziewczyna staje się dla mężczyzny jeszcze bardziej atrakcyjna niż mógłby to sprawić sama jej uroda. 

1. Okulary

Można w sumie powiedzieć, że jest to część kobiecego wyglądu, ale przecież nie jest to coś, co tak naprawdę dotyczy naszej urody. Choć może nam się to wydawać dość niezrozumiałe panowie naprawdę bardzo lubią kobiety w okularach. Może warto zatem odrzucić czasem soczewki kontaktowe i udać się na randkę w okularach?

 

2. Mokre włosy

Tak, to się może wydawać dość dziwne, ale panowie bardzo lubią, gdy ich kobieta ma mokre włosy, zwłaszcza, gdy te są długie. Dlaczego? Cóż, pewnie najlepiej spytać ich o to osobiście, bo każdy może mieć inny powód. Co więcej, podobają im się ponoć także turbany z ręcznika na naszych głowach, które wiele z nas zakłada, by osuszyć trochę włosy. 

3. Brak makijażu

Większość mężczyzn oczywiście docenia starania kobiety włożone w zrobienie ładnego makijażu, zwłaszcza na początku znajomości, jednak gdy relacja staje się bardziej pogłębiona panowie bardzo cenią sobie wygląd swojej dziewczyny bez makijażu. Choć nam może się to wydawać niemożliwe, dla nich jest to naprawdę atrakcyjne. Jak widać naturalność faktycznie jest u mężczyzn na pierwszym miejscu.

co podoba się mężczyznom.jpg

Każdy mężczyzna jest inny, czy Twojemu również podobają się właśnie te rzeczy?

4. Strach

To może wydać się dość dziwne, ale panom podoba się, oczywiście w granicach rozsądku, gdy kobieta się odrobinę czegoś boi. Przeraża was fakt, że mężczyzna chce, by jego kobieta odczuwała pewien strach? Spokojnie, nie chodzi o to, by ciągle się wszystkiego bała, jednak w niektórych sytuacjach nieco przestraszona kobieta to nie tylko uroczy widok, ale także możliwość wykazania się. Mężczyzna chce być przy swojej kobiecie prawdziwym mężczyznom, a takie sytuacje dają mu ku temu możliwość.

Zobacz też: 7 ZNAKÓW NA TO, ŻE SPOTYKASZ SIĘ Z MĘŻCZYZNĄ, A NIE CHŁOPCEM 

5. Robienie makijażu

Nie chodzi tu o typ, ale o samą czynność. Mężczyźni wbrew pozorom lubią patrzeć jak ich kobieta robi make up. Dlaczego? Niezwykła precyzja i staranność z jaką potrafimy podchodzić do tej czynności to coś co w pewien sposób ich zachwyca. Co więcej, pozytywnie dziwi ich fakt, że każda z nas ma tak naprawdę swój styl robienia makijażu.

Nie ma więc potrzeby zamykać się przed swoim ukochanym w łazience, gdy planujemy się malować, wręcz przeciwnie, warto pozwolić mu na to popatrzeć i pozachwycać się.

Zobacz też: 6 ZNAKÓW NA TO, ŻE TWÓJ MĘŻCZYZNA NAPRAWDĘ CIĘ KOCHA 

6. Ćwiczenia

Panowie bardzo lubią patrzeć jak ich kobieta ćwiczy. To, że dajemy z siebie wszystko i wylewamy siódme poty wykonując codzienny trening mężczyzn przyciąga jak magnes. Może nasz wygląd nie jest wtedy najatrakcyjniejszy, ale Twój parter mimo wszystko raczej nie będzie chciał tego przegapić. Nie bój się zatem ćwiczy przy, albo znacznie lepiej byłoby ze swoim mężczyzną.

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Wtorek 30.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Mężczyzna chce być przy swojej kobiecie prawdziwym mężczyznom - co to jest 'mężczyzno'?
Dodano: 2015-01-10 12:42:41 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×