Pozwólmy innym żyć po swojemu!

Chociaż współczesny świat wydaje się być znaczenie bardziej tolerancyjny niż jeszcze kilkadziesiąt lat temu, to w niektórych środowiskach homoseksualizm nadal pozostaje tematem tabu.

Pozwólmy innym żyć po swojemu!

Pozwólmy innym żyć po swojemu!

Związki gejowskie i  heteroseksualne są takie same. Jest tylko jedna różnica - tutaj jest dwóch facetów. Jednak ogólnie rzecz biorąc jest to takie same życie pod każdym względem; tak samo kochają, przeżywają emocje; też dotykają ich zdrady i rozstania. Borykają się z podobnymi problemami i z tym najgorszym - brakiem tolerancji. W Polsce reakcja otoczenia na informację, że ktoś jest gejem przysparza wiele problemów. Często bywa, że od takich osób odsuwają się najbliżsi: rodzice, rodzeństwo; tracą przyjaciół, a niekiedy pracę albo są w niej prześladowani. Największym jednak problemem jest brak tolerancji  otoczenia w małych aglomeracjach - nie jest to akceptowane przez społeczeństwo. W większych miastach sytuacja wygląda nieco lepiej jednak nie wszyscy mogą się afiszować oficjalnie swoim homoseksualizmem, ponieważ pełnienie pewnych funkcji w społeczeństwie i bycie homoseksualistą w oczach obywateli byłoby niedopuszczalne, jak również wychowywanie dzieci przez dwóch homoseksualistów.

Dowiedz się, jak oczyścić i uzdrowić relacje!

146267919.jpg


Chociaż reakcje otoczenia są bolesne, to jednak te osoby próbują funkcjonować, organizują Gay Pride Parade po to by zamanifestować, że Oni są pełnowartościowymi obywatelami kraju, mają takie same uczucia i wolno im kochać po swojemu. Wiele gejów to artyści, malarze, poeci i wybitne osobistości ze świata artystycznego; styliści mody, projektanci; Ci ostatni coraz częściej pokazują się publicznie by inni mogli dostrzec w nich zwyczajnych ludzi, a nie tylko stereotypy. Dzięki nim wiele osób ma odwagę przyznać się do swojej inności i nie zmuszać do życia w kłamstwie, a przez to krzywdzić innych.


Dlatego żyjmy i pozwólmy innym żyć po swojemu i nie oceniajmy nikogo przez pryzmat orientacji seksualnej. Pamiętajmy, że orientacja seksualna nie jest kwestią wyboru, to geny odpowiedzialne za budowę i funkcjonowanie części mózgu decydują o orientacji seksualnej i tkwią w ludzkim DNA.


Zapraszam na wróżbę z Tarota, rytuały i inne porady
Wróżka Agnes
Zadzwoń: 700 688 336
Opłata za minutę połączenia to 4.26 zł brutto
Wyślij SMS o treści: TC.AGNES. treść pytania do eksperta
pod numer 73068   Koszt SMS 3.69 zł brutto
Tutaj zobacz profil Wróżki

Foto: Thinkstock


Dodał(a): Wiktoria Jakubowska , Piątek 07.09.2012 (aktualizacja: 2012-09-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×