7 małych kłamstw przyjaciółek - Ty też je stosujesz?

Kłamstwo w dobrej sprawie jest często traktowane jako zło konieczne. Zobacz, jakie kłamstewka stosują w przyjaźni kobiety!

ThinkstockPhotos-75165000.jpg

Przyjaźń to jedna z najważniejszych i najgłębszych relacji, jakie mogą łączyć dwie osoby. Szczególnie kobiety są bardzo wyczulone na budowanie przyjaźni, która będzie powiernikiem ich sekretów oraz pozwoli na bycie sobą w każdej sytuacji. Nie ważne jednak jak bardzo kogoś kochamy, zawsze pozwalamy sobie na margines drobnych kłamstewek. Zobacz w jakich sytuacjach się do nich uciekamy!


1. Kiedy pożyczyłaś coś od przyjaciółki milion lat temu i zapomniałaś, że w ogóle masz to w szafie, a ona to znajduje podczas grzebania w niej. 

2. Umówiłyście się na kawę popołudniową, ale zapomniałaś bądź coś Cię zatrzymało. Wiesz, że będzie zła gdy się przyznasz - dlatego stosujesz małe oszustwo, mówiąc, że jesteś 3 minuty od niej. Po drodze wymyślisz nowe. Oczywiście, wszystko dla jej dobra!


Zobacz też: Tiramisu w przyjaźni


3. Gdy jej były zaczął się spotykać z nową dziewczyną, naprawdę ładną. Przyznasz, że łatwo przychodzi wtedy obsmarowanie we wspólnym gronie.

4. Wspólne selfie nie wyszło najlepiej… ale Ty wyglądasz na nim genialnie. I udajesz, że je usunęłaś, ale tak naprawdę nigdy nie opuściło granic kosza. Wyciągniesz je jak tylko wyjdzie z mieszkania.


Polecamy: O czym myślisz, gdy Twoja przyjaciółka się zaręczy?


5. Zaprosiła Cię na kolację i bardzo się natrudziła. Obie wiecie, że smakuje ohydnie, ale Ty i tak nadal powtarzasz, że to najsmaczniejsza lasgne, jaką jadłaś w życiu. Podasz psu, gdy tylko nie będzie patrzeć.

6. Gdy wróciła z wakacji i chce Ci wszystko opowiedzieć, przy okazji pokazując Ci album z tysiącem fotek. Po niecałych 30 sekundach tracisz uwagę, jednak nadal potakujesz, kiedy żwawo opowiada Ci o ciekawych rzeczach, jakie miały tam miejsce.


Sprawdź: Ty i zazdrosna przyjaciółka


7. W sytuacji, gdy jej związek z Twoim super kumplem się rozpadł, a Ty nie chcąc wybierać strony, nadal utrzymujesz z nim kontakt. I ciągle zapominasz, by przyznać się swojej najlepszej przyjaciółce.


Które z nich stosujecie od czasu do czasu? Chętnych do przyznania się zapraszamy do komentowania!Źródło: BuzzFeed

Zdjęcie: Thinkstock


Dodał(a): Anna Guzek , Sobota 20.02.2016 (aktualizacja: 2016-02-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×