Oto 5 powodów, przez które wciąż jesteś sama!

Zazdrościsz koleżankom szczęśliwych związków i sama chciałabyś się zakochać, ale mimo to, nadal jesteś singielką? Oto najbardziej prawdopodobne przyczyny.

sama.jpg
1. Jesteś zamknięta w sobie
Być może spowodowały to doświadczenia z wcześniejszych związków, być może taki właśnie masz charakter. Nie czujesz się gotowa, by komuś w pełni zaufać i by się przed nim otworzyć. Jednocześnie masz obawy przed emocjonalnym zaangażowaniem.

2.  Masz inne priorytety
Związek nie jest dla Ciebie ważny, a z pewnością nie aż tak ważny, jak inne rzeczy. Wolisz poświęcić się swojej pracy, oddać w stu procentach pasji i zainteresowaniom. Nie wypatrujesz miłości, odsuwasz ją na dalszy plan.

3. Cieszysz się swoją niezależnością
Z jednej strony chciałabyś być w związku, ale z drugiej czujesz, że to by Cię zbytnio ograniczało. Chcesz być niezależna, robić to, na co masz ochotę i sama dyktować warunki. Kiedy jesteś singielką, nikt nie zabiera Ci wolności ani swobody, nikomu nie musisz się tłumaczyć ze swoich błędów, późnych imprez czy spotkań z koleżankami.

Zobacz także: 15 rzeczy, które powinnaś zrobić, jeśli jesteś singielką

4. Masz niską samoocenę
Niestety, jeśli sama siebie nie pokochasz, nie otworzysz się na miłość. Nie możesz myśleć, że jesteś brzydka i niewarta czyjejkolwiek uwagi. Wręcz przeciwnie - znaj swoją wartość, bądź pewna siebie, a zobaczysz - zostanie to zauważone!

5. Pracujesz nad sobą
Bardzo możliwe, że chcesz być sama, aby w spokoju popracować nad swoją osobą, zrozumieć swoje pragnienia i dowiedzieć się, kogo tak naprawdę szukasz. To dobrze, bo zanim wpuścisz kogoś do swojego życia i serca, chcesz być w porządku, zadowoloną z siebie osobą i żyć w zgodzie z własnym sumieniem.

Fot: Thinkstock

Zobacz też:
Dodał(a): Katarzyna Nowatkiewicz , Środa 31.08.2016 (aktualizacja: 2016-08-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
spider solitaire is the most interesting card games no need to download or registration play it directly http://spidersolitaire.me thank you so much for sharing the information.
Dodano: 2018-05-12 13:25:06 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×