3 błędy, które popełniamy wybierając partnera na całe życie...

Jesteś pewna, że to ten jedyny? Zobacz, czy "po drodze" nie popełniłaś jednego z tych błędów...

trendydydyyd.jpg

Nawet jeśli jesteś zakochana do szaleństwa w swoim partnerze i jesteś pewna, że chcesz spędzić z nim resztę życia, powinnaś podejść do całej sprawy z rozsądkiem i zastanowić się, czy nie popełniłaś błędów, przez które możesz być nieszczęśliwa. Oto one:

Uleganie presji rodziny

Cały czas słyszysz, że Twoja mama chciałaby już zostać babcią, a Ty nadal nie masz męża? Spokojnie! To nie jest wystarczający powód do zakładania rodziny i przyspieszania rozwoju wydarzeń. Zastanów się, czy naprawdę chcesz spędzić ze swoim partnerem resztę życia. W tej kwestii uleganie presji otoczenia prędzej czy później skończy się bardzo źle... Pamiętaj, że na wszystko masz czas. Jeśli Twoja rodzina nie daje Ci w tej kwestii spokoju, postaraj się porozmawiać ze wszystkimi na spokojnie i wyjaśnij, że ich prośby sprawiają, że możesz podjąć złą decyzję.

Zmienianie się dla partnera

Jeśli już w trakcie pierwszych miesięcy Waszej znajomości, musiałaś dokonać licznych zmian, nie tylko w swoim charakterze, ale i wyglądzie, to nie wróży dobrze. Jeżeli Twój partner oczekuje, że będziesz dostosowywała się do jego wymagań, prawdopodobnie nigdy nie będziesz w stanie go uszczęśliwić. Nie możesz dostosowywać całego swojego życia i dotychczasowych przyzwyczajeń do tego, czego oczekuje partner- pamiętaj, że związek powinien składać się z dwojga SZCZĘŚLIWYCH ludzi.

Porównywanie partnera do innych 

Już w trakcie pierwszych tygodni Waszej znajomości zauważyłaś, że cały czas porównujesz ukochanego do swoich byłych partnerów, a także znajomych mężczyzn? Zastanów się, dlaczego to robisz? Możliwe, że Twój związek nie spełnia wszystkich Twoich oczekiwań, a w partnerze szukasz czegoś, czego tak naprawdę w nim nie ma. Jeżeli już na takim etapie odczuwasz brak, upływ czasu nie sprawi, że nagle staniesz się szczęśliwa. Poświęć więcej czasu na odcięcie się od przeszłości, a dopiero później zajmij się układaniem swojego życia uczuciowego na nowo.

Zdjęcie: iStock Dodał(a): Alicja Bartosiak , Środa 06.09.2017 (aktualizacja: 2017-09-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×