3 pociągające sposoby na to, aby on w końcu zadzwonił

Jeśli wciąż czekasz na jego telefon i szukasz porady lub rozwikłania zagadki, czy on w ogóle zadzwoni, zasugeruj się tym poradnikiem. Oto najlepsze sposoby na to, abyś nie musiała spędzać długich godzin przy telefonie, oczekując na jego pierwszy ruch.

iStock-515596506.jpg

Bez obaw. Zadzwoni

Jeśli Twoje życie randkowe wygląda jak nieustanna karuzela zadurzania się w facetach, którzy nigdy nie oddzwaniają, przyszedł czas na zmiany. Nie jest tajemnicą, że mężczyźni uwielbiają wyzwania. Dlatego wszystkie ich ulubione zajęcia sprowadzają się do tablic matematycznych i walki na pięści. Takie rozumowanie powinno doprowadzić Cię do nowego randkowego planu działania – granie trudno dostępnej. Choć może brzmieć to nieco naiwnie, takie działanie przynosi wiele korzyści. Po pierwsze uczysz się kontrolować swoje życie uczuciowe. Po drugie Twoje poczucie własnej wartości wzrasta, a pewna siebie i przekonana do własnych wartości stajesz się jeszcze bardziej ponętna dla świata. Oto trzy subtelności, które powinnaś wprowadzić w życie, jeśli zamierzasz w końcu rozstać się z telefonem.

Bądź nieco zdystansowana

Z jakiegoś powodu męskie mózgi są skonstruowane w sposób, który uniemożliwia im rozpoznanie, czy kobieta, z którą się spotykają, jest nimi zainteresowana. Zatem to do nas należy zadanie uświadomienia im, że tak jest. Naprawdę w to uwierzyłaś? Na przestrzeni lat pozwalałyśmy mężczyznom na romantyczne lenistwo, a to musi się w końcu skończyć. Zamiast iść po faceta, pozwól mu sięgnąć po Ciebie. Spraw, aby chciał pracować na Twoją uwagę. Zasługujesz na kogoś, kto jest gotowy włożyć trochę wysiłku w relację z Tobą. Jeśli wysiłek nie pojawi się na początku, możesz być pewna, że nigdy go już nie będzie. Kobiety, które grają trudno dostępne, nigdy nie okazują zbytniego zainteresowania mężczyzną. Nie spędzają godzin na wymianie wiadomości zaraz po pierwszym spotkaniu. Co więcej, nigdy nie całują się na pierwszej randce! Jeśli obawiasz się, że jego wysiłek włożony w zdobycie Ciebie, spowoduje jego odejście, pozwól mu odejść. Nie jest wart Twojego czasu.

Bądź nieco sceptyczna

Chodzi o bezpieczeństwo Twojego serca i dobre samopoczucie. Nie bierz wszystkiego, co mówi nowo poznany mężczyzna na serio. Niestety ludzie wciąż kłamią i nie zawsze masz świadomość, w co się pakujesz. Zadawaj pytania i dowiedz się, czy osoba, którą się spotykasz, jest tym, kim twierdzi, że jest. Dopóki nie poczujesz się wystarczająco komfortowo, aby się do niego zbliżyć, trzymaj go na dystans. Nie mów mu, gdzie mieszkasz i nie zdradzaj mu numeru komórki.

Bądź nieco zajęta

Po pierwszym lub drugim udanym spotkaniu możesz nie kontrolować własnych emocji i niespodziewanie wpaść w wir odpisywania na smsy i czekania na jego telefon. Zrób wszystko, aby tak się nie stało! Twój czas jest cenny i nie powinnaś marnować go na faceta, który za miesiąc nawet nie będzie Cię pamiętał! To mężczyzna powinien udowodnić, że zasługuje na Twój czas, którego i tak nie masz zbyt wiele. Pozwól mu nagrać się na poczcie głosowej i odpisz mu po 24 godzinach. Jeśli to go odstraszy, wiesz  co robić. Uwierz mi. Poznanie Ciebie jest warte jego wysiłku. 

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Sobota 11.03.2017 (aktualizacja: 2017-03-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×