3 scenariusze, które mówią, że on nie jest w Tobie zakochany! Cz.1

Ten związek to najprawdopodobniej wyłącznie fantazja i powinnaś przemyśleć jego przyszłość.

iStock-514059558.jpg

Wiele kobiet narzeka na zmarnowany czas spędzony z niewłaściwymi mężczyznami.  Tymczasem, istnieją sygnały, które już na początku związku świadczą o tym, że coś jest skazane na niepowodzenie. Nawet jeśli nie można tego nazwać jeszcze związkiem, pewne zachowania mężczyzny powinny dobitnie dawać kobiecie do zrozumienia, że nie jest nią zainteresowany. Przed Tobą trzy scenariusze zachowania mężczyzn, w których kobiety gubią się, jak dzieci we mgle. Dzięki nim unikniesz inwestycji swoich nadziei w mężczyznę, z którym najprawdopodobniej nigdy nic Cię nie połączy.

Scenariusz I: Jest zbyt zajęty, aby się z Tobą widywać

Poznajesz wspaniałego mężczyznę przez Internet. Pierwsze randki w rzeczywistości idą fantastycznie. Wasze rozmowy nie mają końca, dlatego kusisz się o stwierdzenie, że on także bawił się równie dobrze, jak Ty. Zanim dochodzi do drugiej randki, wysyła smsy i dzwoni od czasu do czasu. Później staje się nieziemsko zajętym mężczyzną. Jego praca zaczyna wypełniać całą dobę. Przestaje dzwonić. Zostają wyłącznie wiadomości tekstowe. Przystajesz na to, ponieważ te są dużo zabawniejsze i odważniejsze niż rozmowy telefoniczne. Tygodnie mijają, słodkie wiadomości budzą Cię rano i kładą do snu. Czasami poprawiają Ci nastrój w pracy. Kolejne tygodnie mijają, a Tobie wydaje się, że coraz lepiej go poznajesz. Jesteś szczęśliwa, bo nie opuszcza Cię przekonanie, że on Cię lubi. Inaczej nie poświęcałby cennego czasu na wysyłanie tych wszystkich smsów, prawda? I właśnie w tym momencie zaczyna się fantazjowanie na temat relacji. Na podstawie wirtualnych randek interpretujesz jego uczucie do Ciebie, jako coraz silniejsze. W końcu nie możesz przestać o nim myśleć i czujesz, że się zakochujesz.

Rozwiązanie: Jeśli mężczyzna byłby zainteresowany, znalazłby czas, aby się z Tobą spotykać. To trudne do zaakceptowania, ale prawda jest taka, że istnieją mężczyźni, którzy uwielbiają wymieniać wiadomości z kilkoma kobietami jednocześnie. Dla niego to zabawa, ale dla Ciebie strata cennego czasu. Mężczyzna, który jest Ci przeznaczony, to ten, który chce z Tobą spędzać czas! Chce widzieć Twoje oczy, uśmiech i marzy, aby jak najszybciej się do Ciebie zbliżyć. Kiedy mężczyzna myśli poważnie o kobiecie, poruszy niebo i ziemię, aby się z nią zobaczyć.

Drugą część artykułu znajdziesz TUTAJ

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Wtorek 27.06.2017 (aktualizacja: 2017-06-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Jak się pojawi taki co poruszy niebo i ziemię by być ze mną, to wam dopiero uwierze:)
Dodano: 2017-06-27 18:01:26 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×