4 sprawy związkowe, o których nie powinnaś rozmawiać ze swoimi przyjaciółmi

Zobacz, co lepiej zachować dla siebie.

iStock-609031952.jpg

Przyjaciele to wybrana rodzina i ogromne wsparcie. Pomimo tego, jest kilka rzeczy, których warto unikać w rozmowach. Szczególnie jeśli dotyczą Twojego związku. Dlaczego? W niektórych przypadkach narusza to prywatność Twojego partnera, w innych zmienia ich postrzeganie Ciebie. Zdarzają się również sytuacje, że wielokrotne rozkładanie związku na czynniki pierwsze, może doprowadzić do konfliktu między Tobą a Twoimi przyjaciółmi. Zobacz, jakich tematów unikać.

Problemy w łóżku

Wszyscy rozmawiamy z przyjaciółmi o seksie. Czasami dobrze jest podzielić się pikantnymi szczegółami. Jednak jeśli w sypialni pojawiają się sytuacje, które Twój partner wolałby zachować tylko dla siebie, nie powinnaś o nich opowiadać. Zwłaszcza jeśli chodzi o jego upodobania, fetysze lub bolączki. Musisz być bardzo ostrożna, szczególnie jeśli Twój partner nie chce tego ujawniać.

kłótnie

To naturalne, że rozmawiasz z przyjaciółmi o konfliktach, które pojawiają się w Waszej relacji. Jeśli jednak ujawniasz zbyt wiele szczegółów, musisz być przygotowana na to, że przyjaciele wkrótce zaczną oceniać Twojego partnera.

Romans

To chyba najtrudniejszy element, którego nie warto ujawniać. Jak można unieść tak wielki sekret? Spróbuj dać sobie trochę czasu. Rozważ, jak sobie z tym poradzić. Zamierzasz rozstać się z partnerem, czy będziesz walczyła o związek? Jeśli przemyślisz już wszystkie najważniejsze elementy tej trudnej sytuacji, wybierz jedną osobę, z którą chciałabyś porozmawiać. Pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się wrócić do partnera, Twoi przyjaciele nigdy nie będą mieli do niego takiego samego stosunku, jak kiedyś.

Pieniądze

Delikatna sprawa. Takich informacji nie należy ujawniać nikomu. Jeśli chcesz podzielić się wysokością wynagrodzenia partnera, niech będą to tylko najbliżsi przyjaciele. Twoje dochody również nie powinny być ogólnodostępną informacją. Dzielenie się tak delikatnymi sprawami, zburzyło niejedną relację. 

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Zosia Brzezicka , Piątek 19.05.2017 (aktualizacja: 2017-05-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×