5 niesamowitych faktów o pocałunkach!

Każdy pocałunek wywołuje u nas niezapomniane doznania, każdy jest wyjątkowy. Jednak czy wiesz już o nim wszystko? Sprawdź!

pocalunek.jpg

Spalanie kalorii

Pocałunek jest świetnym ćwiczeniem na spalanie kalorii. Średnio w trakcie minuty całowania spalamy około 2 kcal. Co więcej, namiętny pocałunek pozwala spalić nawet 6 kcal w ciągu 60 sekund! Robi wrażenie!

Niezwykłe lekarstwo

Czy wiedziałaś, że oprócz tego, że pocałunek sprawia wiele przyjemności, to dodatkowo jest swego rodzaju lekiem? Osoby, które często się całują, mają mniej problemów zdrowotnych - rzadziej występują u nich problemy z pęcherzem moczowym czy żołądkiem.

Warto zobaczyć: Jak skutecznie powiększyć usta?

Dodają pewności siebie

Pocałunki bardzo dobrze wpływają na  psychikę - całowanie się wpływa bardzo korzystnie na naszą samoocenę. Pocałunki przyczyniają się do podniesienia poczucia własnej wartości.

Czułe wargi

Usta są miejscem bardzo, bardzo wrażliwym. Są one 100 razy bardziej czułe niż koniuszki palców. Nawet okolice intymne nie są tak wrażliwe jak wargi. To dlatego pocałunki sprawiają nam tyle przyjemności.

Święto pocałunków

Zdawałaś sobie sprawę z tego, że pocałunki mają swoje święto i to nawet dwukrotnie w ciągu roku? Święta pocałunków obchodzimy 6 lipca i 28 grudnia. Szczególnie wtedy warto poświęcić więcej czasu na tę przyjemną czynność.

Fot: Thinkstock

Zobacz także:
Dodał(a): Katarzyna Nowatkiewicz , Niedziela 21.08.2016 (aktualizacja: 2016-08-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim Dodano: 2018-09-10 14:50:20 Zgłoś nadużycie
Anonim
This online cutter helps you to make your favorite songs as the ringtone of your window phone http://changeringtoneinwindows10mobile.com so use this and make your phone interesting.
Dodano: 2018-05-12 11:54:28 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×