5 pytań, które powinnaś zadać na pierwszej randce

Te 5 pytań zadanych na pierwszej randce, może uchronić Cię przed związaniem się z nieodpowiednią osobą.

randka.jpg

Pierwsza randka. Czyż to nie najdziwniejsza i najbardziej  stresująca sytuacja na w życiu kobiety? Prywatna rozmowa kwalifikacyjna, na której przesłuchuje się potencjalnego partnera na przyszłość. Należy wziąć się w garść, być opanowaną, wyluzowaną i udawać, że nie spędziło się kilku godzin na przygotowaniu do tego spotkania. Nie łatwo komunikować się z drugim człowiekiem, kiedy głównym tematem rozmów jest Twoje dotychczasowe życie. Bez względu na to, czy szukasz miłości na całe życie, czy chcesz umówić się na pierwszą randkę, powinnaś zadać tych pięć kluczowych pytań.

JAK DŁUGO BYŁEŚ SINGLEM?

Miejmy nadzieję, że osoba, z którą zamierzasz się spotkać, zakończyła definitywnie wszystkie dotychczasowe związki. Możesz wierzyć lub nie, ale istnieją osoby, które uważają się za singli, ale są nimi tylko w swoich umysłach. Chyba nie chcesz otwierać drzwi relacji, która może okazać się toksyczna. Wykorzystaj pierwszą randkę, aby dowiedzieć się wszystkiego o stanie cywilnym potencjalnego partnera oraz poprzednich związkach. Jeśli wcześniej nie randkowaliście online, to dobry moment, aby dowiedzieć się podstawowych rzeczy, które w przyszłości mogą mieć dla Ciebie kluczowe znaczenie.

LUBISZ SWOJĄ PRACĘ?

Jeśli zadasz to pytanie, dowiesz się, jaki styl życia preferuje Twoja randka, a co więcej sprawdzisz również, jakie ma plany na przyszłość. Rozpracujesz informacje na temat jego finansów oraz ambicji bez konieczności organizowania przesłuchania. Mogłoby to zabić randkowy, romantyczny nastrój.

JAKA JEST NAJLEPSZA RZECZ W ŻYCIU NA WŁASNĄ RĘKĘ?

To pytanie wydaje się bardzo proste, ale w rzeczywistości ujawnia mnóstwo istotnych informacji. Daje wgląd w jego poglądy na temat wyprowadzki od rodziców, życia ze współlokatorami i tego, w jaki sposób doszedł do życia na własną rękę. Poza tym z tego pytania może wyniknąć bardzo ciekawa rozmowa, która sprawi, że wasza randka będzie jeszcze bardziej udana.

GDZIE STUDIOWAŁEŚ?

Edukacja dla młodych ludzi, szczególnie dla Millenialsów jest bardzo ważną rzeczą. Wiąże się bezpośrednio z pracą i zarobkami. Przeprowadzone badania udowodniły, że 57 procent osób miałoby problem, aby randkować z osobą, która ma długi. 37 procent ankietowanych twierdzi, że przełożyłoby datę ślubu do momentu spłacenia długów przez partnera. Pytania dotyczące edukacji weryfikują też jego cele oraz poglądy dotyczące rynku pracy.

CO CIĘ W ŻYCIU UKSZTAŁTOWAŁO? 

Wszyscy mamy malutkie rzeczy w swoim życiu, które ukształtowały nasze poglądy. Być może Twoja randka ma zdecydowane poglądy polityczne, z którymi się nie zgadzasz lub przekonanie, że nigdy nie chciał być z osobą pracującą w danej branży. Warto o to zapytać już na pierwszej randce. Zaoszczędzisz czas, który mogłabyś spędzić na kłótniach właśnie o te szczegóły. 

BARDZO MIŁO SPĘDZAM Z TOBĄ CZAS!

Jeśli poczułaś chemię i chciałabyś dowiedzieć się, czego on szuka w związku, zamiast tego powiedz mu, że dobrze się bawisz. Zabrzmi to o wiele seksowniej, ale też nie sprawi wrażenia, rozmowy kwalifikacyjnej. Wprowadzenie tego zdania do Waszej konwersacji, pozwoli Ci uzyskać o wiele więcej informacji, rozluźni atmosferę i ułatwi zadawanie kolejnych istotnych pytań.

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Sobota 29.10.2016 (aktualizacja: 2016-10-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
A jak związek ma pytanie o to, gdzie studiował z jego dochodzami? Pozostałe pytania ciekawe, aczkolwiek wydaje mi się, że nie powinno się już przed randką zakładać konkretnych pytań, które chcesz zadać drugiej osobie, żeby lepiej ją poznać, takie rzeczy powinny wychodzić naturalnie, podczas spotkania. Tak przynajmniej w moim przypadku było, już w jakiś sposób poznałam mojego obecnego Partnera przed pierwszy spotkaniem, ponieważ poznaliśmy się na mydwoje i tam trochę ze sobą rozmawialiśmy. Jednak jak doszło w końcu do spotkania, to nie miałam listy pytań, spędziliśmy pierwszą randkę ze sobą, a rozmowa po prostu bardzo fajnie się toczyła, tematy same się pojawiały, wydaje mi się, że tak właśnie powinno być.
Dodano: 2016-12-06 17:17:26 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×