5 sposobów na zdobycie faceta (działają, nawet jeśli jesteś bardzo nieśmiała)

Nie musisz mówić ani jednego słowa, żeby on się w Tobie kompletnie zadłużył.

iStock-638471352.jpg

Nieśmiałość może powodować, że każda kolejna randka staje się niemiłym wyzwaniem. Dużo bardziej od kolejnego spotkania, wolałabyś zwinąć się w ulubiony koc i przytulić do kanapy. Na szczęście te pięć sposobów może pomóc Ci w zachwyceniu faceta już na pierwszej randce.

Bądź pewna siebie

Ta rada brzmi raczej jak znana wszystkim niewykonalna i sprzeczna z Twoją naturą wskazówka, ale to prawdziwy klucz do sukcesu. Musisz być pewna tego, kim jesteś i wiedzieć, czego oczekujesz od życia. Taka postawa pomoże w określeniu granic i ustaleniu, czego nie tolerujesz u mężczyzn. Co ciekawe, mężczyźni uwielbiają pewne siebie kobiety i na ogół stawiają tę cechę na pierwszym miejscu listy pożądania.

Optymistyczna postawa

Mężczyzn zachwycają kobiety, które sprawiają, że ci czują się dobrze. Twoje pozytywne spojrzenie na życie oraz stanie na straży dobrego samopoczucia, sprawi, że mężczyzna będzie oczarowany Twoją osobowością. Wszystko dlatego, że jego głowa zacznie produkować przyjemne plany związane z przebywaniem w Twojej obecności. Pozytywna postawa podczas randki jest warta więcej niż złoto. Z pewnością zostanie doceniona przez Twojego wybranka.

Pokaż urok i grację

Najbardziej pożądane przez mężczyzn kobiece cechy to te, których nie naucza się w szkole. Mężczyźni uwielbiają naturalne kobiety, które znają podstawy etykiety. Co więcej, możesz mieć pewność, że będziesz pierwszą osobą, o której pomyśli, jeśli zostanie zaproszony na wyjątkowe wydarzenie.

Bądź dumna ze swoich pasji

Jedną z najbardziej odpychających postaw u kobiet, której mężczyźni wręcz nie cierpią, jest brak zainteresowań i pasji. Dlatego bądź dumna z tego, że posiadasz wrodzoną chęć uczenia się świata. Nawet najdziwniejsze pasje są w cenie!

Najważniejsze- bądź sobą!

Spośród wszystkich innych sposobów na zauważenie ten jest najważniejszy! Nic innego nie zadziała, jeśli nie czujesz się komfortowo we własnej skórze. Inne sposoby to tylko dodatek do tego, kim jesteś!  Jeśli nie czujesz się ze sobą dobrze, mężczyzna na pewno to zauważy. Bycie nieśmiałą to nie powód do bycia samotną! Wystarczy uwierzyć w siebie, a na randce wydarzy się prawdziwa magia.

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Niedziela 18.06.2017 (aktualizacja: 2017-06-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
"zadłużył"? matko i córko- kogo Wy zatrudniacie? dzieci z zerówki? a ten Wasz klucz do sukcesu- "jesteś nieśmiała? bądź pewna siebie" to jakiś absurd.nic dziwnego, ze tak "wybitna" dziennikarka nie ma odwagi się podpisać pod swoimi wypocinami.
Dodano: 2017-06-20 16:50:32 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×