6 rzeczy w związku, które najtrudniej wybaczyć

To, jak wiele Was łączy, w pewnych sytuacjach nie jest najważniejsze. Istnieje kilka rzeczy, których nigdy nie powinnaś zaakceptować.

czegoniewybaczac.jpg

Nawet bardzo silny, doświadczony związek jest narażony na Wasze błędy. Czasami są one spontaniczne, a niekiedy narastają przez lata, prowadząc do ostateczności- rozstania. Jakich rzeczy nie powinnaś mu wybaczać?

Zdrada

Zwłaszcza jeśli chodzi o romans.... emocjonalny. Niektórzy sądzą, że zdrada w pewien sposób "odświeża" związek i wprowadza do niego dawne, mocne uczucia, to jednak nieprawda. Bez względu na to, jak bardzo starałabyś się zapomnieć o wyrządzonej przez partnera krzywdzie, już zawsze będziesz czuła, że coś jest między Wami nie tak.

Każda nowo poznana znajoma Twojego męża będzie powodowała najgorsze obawy, a jego wyłączony telefon i późniejszy powrót z pracy będzie się wiązał z ogromnym stresem. O zdradzie bardzo trudno zapomnieć, a bez wymazania jej z Waszej historii nie będziecie w stanie funkcjonować dalej jako para.

Nieodpowiedzialność

Kilka razy zdarzyło Ci się samotnie przeżywać najtrudniejsze sytuacje? Zastanów się, gdzie wtedy był Twój ukochany. Brak odpowiedzialności za drugą osobę nie zawsze musi wynikać z roztargnienia- być może ukochany nie traktuje Cię poważnie. Jeżeli masz cały czas czuć się zapomniana i opuszczona, najwyższa pora przestać przyjmować każde przeprosiny. 

NIELOJALNOŚĆ

Jesteście nie tylko parą, ale i najlepszymi przyjaciółmi. Tak przynajmniej powinno być. Dlatego Twój partner powinien wspierać Cię także w kontaktach z innymi ludźmi. Notoryczne kłamstwa czy wyciąganie Twoich  tajemnic przy znajomych nie jest jednorazową pomyłką. Najwyższa pora zadbać o własny komfort psychiczny!

Brak szacunku

Oczywiście, Twój ukochany powinien stawiać Twoje dobro na pierwszym miejscu, jednak ważny jest także jego szacunek do innych ludzi... Już na pierwszej randce będziesz w stanie stwierdzić, czy masz do czynienia z empatycznym człowiekiem rozumiejącym potrzeby innych, czy raczej z egoistą. W codziennym życiu wzajemny szacunek to jedna z najważniejszych cech każdego udanego związku.

Zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Poniedziałek 12.06.2017 (aktualizacja: 2017-06-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×