7 sposobów na zakochanie się w partnerze na nowo

Nawet jeśli po wielu latach uczucie zakochania wciąż towarzyszy Waszej relacji, istnieją sposoby, które mogą sprawić, że płomień będzie palił się jeszcze mocniej. Niektóre z nich po prostu przypominają, jak czuliście się, podczas pierwszego spotkania. Wydobywanie takich uczuć jest niesamowicie zdrowe dla związku. Jeśli chcesz przywrócić uczucie zakochania lub po prostu zakochać się jeszcze bardziej, wypróbuj tych siedem trików.

iStock-518117452.jpg

Wspólne podróżowanie

Wymiana doświadczeń i przebywanie w innym otoczeniu powoduje, że ludzie stają się sobie bliżsi. Co ciekawe to uczucie utrzymuje się jeszcze długo po powrocie do domu. Zaplanujcie wspólne wakacje lub choćby weekendowy wypad. Niektóre linie lotnicze oferują fantastyczne oferty weekendowe. Cena za bilety w dwie strony może nie przekroczyć nawet pięćdziesięciu złotych!

Wspólne pasje

Nauka gotowania, bieganie, cokolwiek czym będziecie zainteresowani oboje, obudzi nowe uczucia. Wspólne odkrywanie, sprawi, że staniecie się sobie jeszcze bliżsi.

Idzie nowe

Nie obawiaj się wstrząsnąć rutyną. Nadal możecie odbywać swoje tradycyjne, regularne randki, ale w międzyczasie wypróbujcie nowych ekscytujących aktywności. Poznawanie nowych rzeczy i odnajdywanie się w nowych sytuacjach to świetna zabawa. Budowanie wspaniałych wspomnień to coś, na co warto poświęcić trochę czasu.

Rozmowy

Przyznaj, kiedy ostatnio rozmawialiście wiele godzin tak, jak za starych dobrych czasów? Zaopatrzcie się w butelkę wina i dyskutujcie o wszystkim, co przychodzi Wam do głowy. Dawne uczucia powrócą i zrozumiecie, że dobrze jest porozmawiać o czymś innym, niż mijający dzień.

To, co kochaliście

Dawniej bywaliście w teatrze lub przesiadywaliście na swojej ukochanej ławce, aby obserwować ludzi i rozmawiać o życiu? Jeśli te czasy przepadły w codzienności, koniecznie do nich wróćcie! Niektóre z tych wczesnych uczuć powrócą, a to dodatkowo pobudzi miłosne wspomnienia.

Spontaniczny seks

Nie bądź leniwa w stosunku do intymności. Upewnijcie się, że oboje pamiętacie o tym, jak bardzo za sobą szalejecie. Spóźnijcie się na imprezę przez gorącą sesję w samochodzie lub przeciągnijcie zalotne spojrzenia i zakończcie je pocałunkiem. Nawet małe symbole miłości mogą być bardzo podniecające, kiedy są nieoczekiwanie.

Randki

Pamiętajcie o tym, aby randki zawsze miały ogromne znaczenie. Niech wymagają przygotowań. Zaskocz swojego partnera fryzurą specjalną na tę okazję i sukienką, w której nigdy Cię nie widział. To gwarancja powrotu motyli w brzuchu

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Czwartek 13.04.2017 (aktualizacja: 2017-04-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×